Śląskie Trendy

Secret Location – impreza z zagadkową miejscówką

Wszystkich studentów strudzonych po wykańczającej sesji zimowej zapraszamy na potańcówkę odbywającą się w ramach cyklu RED BULL INSTYTUT IMPREZ. W piątek (04.03) spotykamy się na praktycznych zajęciach z imprezowania w katowickim klubie – jakim? Zdradzimy to już niebawem, na razie miejsce pozostaje tajemnicą! Jest to część serii, w ramach której w wielu miastach jednocześnie ekipy studenckie organizują najlepsze imprezy na odstresowanie po zimowej sesji egzaminacyjnej. Niezapomniane przeżycia muzyczne zapewnią DJ JohnnyW, Meg oraz MJ Sax.  Wstęp dla studentów darmowy.

DJ JohnnyW – Aktywnie działający na stołecznej i nie tylko, scenie klubowej – miłośników różnych odmian House. Zaraża pozytywną energią. W jego setach słychać różne rodzaje House: Vocal, Funky, Deep. Głębokie i melodyjne brzmienia to jego domena, nie pozwoli wam zejść z parkietu!

MEG (Vocal) – Wokalistka, związana ze sceną muzyczną od najmłodszych lat. Współpracuje z DJ’ami
w  występach na żywo przy muzyce klubowej oraz R&B. Ma na swoim koncie występy w klubach oraz koncerty w całej Polsce. Na co dzień współpracuje z grupą FunkIt, grając koncerty i rozgrzewając publiczność w rytmach Funk/Pop/House.

MJ.SAX (saksofon) – czyli Michał Jamróz, pełen pozytywnej energii , utalentowany, saksofonista , który wykonuje niesamowite show na najlepszych imprezach w Polsce i nie tylko. MJ.SAX pokazuje jak można wykorzystać saksofon w muzyce klubowej, Funky i Oldschool. Jego kreatywność i miłość do muzyki pozwala mu odnaleźć się w każdym gatunku. Oczywiście, zawsze w całkowicie oryginalny i innowacyjny sposób. Na pytanie „co robisz?” najczęściej odpowiada „gram na saksofonie!” Gra całym sobą, czyli całą swoją szaleńczą energię wypuszcza przez „Platynowego Pukacza” (takie imię nosi jego saksofon).

Współpraca DJ JohnnyW z Meg rozpoczęła się w 2013 roku.  Na swoim koncie mają ponad 50 imprez w klubach oraz szereg udanych eventów specjalnych. Do ich duetu dołączył MJ. SAX, który wniósł do ich gry dźwięki swojego instrumentu. Ich Live-Acty to mieszanka niesamowitej energii radości wywołująca szczery uśmiech na twarzach gości.
Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/970218076381599/
DATA: 04.03.2016 (piątek)
START: 21.30
MIEJSCE: ?? Katowice
WSTĘP: Studenci free

instytut

Tagi:    

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750

redakcja@slaskietrendy.pl