Śląskie Trendy

SBB i Nowe Sytuacje w Bytkowie

W czwartek, 3 grudnia Siemianowickie Centrum Kultury (ul. Niepodległości 45) gościć będzie zespół Nowe Sytuacje (w skład którego wchodzą muzycy z Republiki). Dzień później, 4 grudnia na siemianowickiej scenie zagra kultowy zespół SBB.

W czwartek 3 grudnia o godzinie 19.00 w SCK Bytków z projektem NOWE SYTUACJE wystąpią muzycy legendarnego zespołu REPUBLIKA: Zbyszek Krzywański, Leszek Biolik i Sławek Ciesielski. Na scenie wspomagać ich będą klawiszowiec Bartek Gasiula oraz wokaliści: Natalia Pikuła (Drekoty), Tymon Tymański i Jacek Bończyk. Bilety – 40 zł. już w sprzedaży.

Koncert to przede wszystkim utwory z płyty „Masakra”, ale usłyszymy również inne niezapomniane przeboje z repertuaru Republiki jak: Odchodząc, Mamona, Raz Na Milion Lat, Prąd, Śmierć w Bikini, Znak Równości, Lunatycy, Arktyka, Śmierć na Pięć, Tak Długo Czekam (Ciało), Zapytaj Czy Cię Kocham,  Obcy Astronom, Sexy Doll, Sam na Linie, Kombinat, Zawsze Ty (Klatka) czy Układ Sił.

W grupie Nowe Sytuacje zobaczymy ex republikanów (Zbyszek Krzywański, Leszek Biolik, Sławek Ciesielski) oraz Bartka Gasiula na instr. klawiszowych.  Tak jak w minionym roku na scenie pojawi się trojka wokalistów.  W tym roku do współpracy zaproszeni zostali następujący artyści:  Tymon Tymański,  Natalia Pikuła ( DREKOTY) oraz  Jacek Bończyk.

Po owacyjnie przyjętym koncercie w SCK Parku Tradycji, w piątek 4 grudnia na scenie Siemianowickiego Centrum Kultury- Bytków pojawi się legenda rocka progresywnego rodem z Siemianowic Śląskich – zespół SBB w składzie: Józef Skrzek, Leszek Piotrowski, Apostolis Anthimos. Początek koncertu – godzina 19.00. Bilety w cenie 50 złotych do nabycia w kasie SCK Bytków.

nowe_sytuacje_plakat

3030

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750

redakcja@slaskietrendy.pl