Śląskie Trendy

Samochodowy weekend w Cinema City!

Z okazji premiery najnowszej części Szybkich i Wściekłych dystrybutor filmu – United International Pictures, zaprasza na serię niesamowitych spotkań. Za nami pierwsza edycja, a już 28 marca supersamochody wjadą do katowickiego kina. Już w najbliższy weekend przekręcamy kluczyk w stacyjce w Cinema City Katowice Punkt 44!

Premiera długo oczekiwanej siódmej części Szybkich i Wściekłych wjedzie do kina już 10 kwietnia.Zanim jednak ekipa Vin Diesla rozpocznie swoją kolejną misję, wszyscy fani serii będą mogli wziąć udział w specjalnych motoryzacyjnych imprezach, które odbywają się w kinach Cinema City. W najbliższy weekend wydarzenie to wjedzie do Katowic!

28 marca w Punkt 44 chętni będą mogli wsiąść do luksusowych superszybkich samochodów, wzorowanych na tych, którymi ściągają się bohaterowie serii. Uczestnicy spotkań będą mieli także wyjątkową okazję zobaczyć modele prosto z planu filmowego. Dodatkowo co godzinę odbywać się będą pokazy możliwości tych potężnych ulicznych potworów – w powietrzu będzie czuć swąd spalonej gumy i ryk podrasowanych koni mechanicznych!

W programie imprez znajdą się również konkursy związane z serią filmów. Na specjalnych stoiskach fani „siódemki” zasiądą za kierownicą supersamochodów w konsolowych grach wyścigowych, które poprowadzą na wielkim ekranie!

Ekipę Vin Diesla czeka najtrudniejszy pojedynek w karierze, a fanów kina akcji niezwykłe emocje na kolejnym spotkaniu motoryzacyjnym w Cinema City już 28 marca.

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750

redakcja@slaskietrendy.pl