Śląskie Trendy

Sam w CH FORUM

W Dzień Dziecka i dzień później (1 i 2 czerwca) w gliwickim CH FORUM powstanie miasteczko Ponty-pandy, znane z bajki o Strażaku Samie. Dzieci wraz z rodzicami będą w nim będą zabawę uczyć się o bezpieczeństwie. Między godz. 12.00 a 18.00 w miasteczku czeka na dzieci wiele atrakcji.

– Strażak Sam to tytułowy bohater serialu promującego najważniejsze wartości w życiu – odwagę, braterstwo i pomaganie innym. Jego postać to clue dwudniowego wydarzenia dedykowanego dzieciom z okazji ich święta – wyjaśnia Marek Thorz, rzecznik prasowy CH FORUM. – Każdy z małych gości własnoręcznie uzupełni wyposażenie wozu strażackiego korzystając z wielkoformatowej makiety kreatywnej. Dzieci nauczą się podstawowych numerów alarmowych, a za ich prawidłowe użycie w grze multimedialnej zostaną okrzyknięci Bohaterami.

To nie wszystko. Dzieci będą miały również okazję zasiąść za kierownicą wozu strażackiego, by pomóc Samowi w odprowadzeniu go do remizy, a także wykonać najpiękniejsze portrety bohaterów serialu. Organizatorzy przygotowali coś również specjalnie dla dziewczynek. Będzie to strefa „Zwariowanych Fryzurek”. Będzie można też zapozować do pamiątkowych zdjęć z postacią Strażaka Sama.  Skorzystanie ze wszystkich atrakcji jest bezpłatne.

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750

redakcja@slaskietrendy.pl