Śląskie Trendy

Rzucą orła cień – czy pobiją rekord?

Rzucamy Orła Cień. Bijemy rekord postawionych jednocześnie skrzydeł na lotnisku w Rudnikach – tak, trzeba przyznać, zachęcająco brzmi zapowiedź imprezy zorganizowanej przez częstochowski Aeroklub. Zapraszamy wszystkich, ale to wszystkich paralotniowych i spadochronowych zwariowanych dzieciaków (swobodnych i tych swobodniejszych) na pobicie Rekordu Polski w liczbie postawionych jednocześnie skrzydeł w jednym miejscu. Rekord to 57 sztuk ustanowiony w Warszawie. Akcja zaplanowana na 9 listopada (niedziela), na godz. 13:00, miejsce: Aeroklub Częstochowski – Lotnisko Rudniki, ul Jana Pawła II 101, 42-240 Kościelec Rudniki, Częstochowa.

Oczywiście jak będzie padać to zmieniamy termin 🙂

Zabierzcie żonę, sąsiada, dzieciaka itd niech nas będzie dużo 🙂 na miejscu mamy hotelik, kawiarenkę plac zabaw wiec dla każdego coś się znajdzie 🙂
jak możecie to zgłaszajcie swój przyjazd na maila grzesmis@go2.pl żeby kontrolować ilość osób lub zapisujcie się pod wydarzeniem 🙂

Latasz swobodnie lub z napędem ,skaczesz nie może Cię zabraknąć, nie masz skrzydła spadochronu a wiesz jak sie tym obsługiwac – przyjedź bo będziemy mieć większą ilość.

A dla chętnych przygotujemy koszulki okolicznościowe.
Kto chce proszę do mnie pisać. W mailu proszę podać Imię i Nazwisko, telefon i rozmiar koszulki. Mail xcwalter@go2.pl

Aby Was zachęcić udostępniamy do testów paralotnie Ozone Speedster i Viper 3, Apco Force SP i Lift, UP Summit XC3, Swing Astral 7, Mistral 7, Arcus 7 i najnowszy PowerPlay Sting 2!
I jeszcze jedno: do oblatania będą również świetne trajki Airone. Będzie można sobie postartować, polatać, polądować, przymierzyć to cudo do swojego auta.

PPG-antom pokażemy z powietrza zamek w Olsztynie, przełom Warty w okolicach Jaskrowa i zabytkowe, wapienne stodoły z XIX w. w Mstowie.
Wieczorkiem na pewno będzie ognicho, kiełbasa i jakieś ogrzewacze.

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750