Śląskie Trendy

Riedel 4 Riedel – ruszyła sprzedaż biletów

Riedel 4 Riedel to trzy koncerty, które będą uhonorowaniem pamięci legendarnego  Ryszarda Riedla, frontmana zespołu Dżem. Podczas muzycznych wydarzeń usłyszymy Sebastiana Riedla z zespołem Cree, którzy przy akompaniamencie rewelacyjnej Orkiestry Kameralnej Tomka Szymusia wykonają kultowe utwory Ryśka Riedla. Nowe, orkiestrowe aranżacje legendarnych utworów, takich jak Wehikuł czasu, List do M. czy Sen o Victorii od lat inspirują kolejne pokolenia artystów i fanów, a przecież to tylko ułamek jego dorobku.


Koncerty Riedel 4 Riedel będą szczególnym wydarzeniem dla Sebastiana, który w ten sposób będzie mógł podziękować swojemu ojcu i muzyką opowiedzieć nam historię ich silnej relacji. Sebastianowi udało się kiedyś zagrać na jednej scenie z Ryśkiem — artysta był wówczas kilkuletnim chłopcem i tak wspomina występ z ojcem:
Był taki moment, kiedy wyszedłem na scenę, oczywiście to było niezapowiedziane i nieświadome z mojej strony, a tym bardziej ze strony ojca. Wyleciałem, bo był wolny mikrofon do gitary akustycznej. Był niziutko, drugi mikrofon obok tego, do którego śpiewał mój ojciec. Dlatego podleciałem i zacząłem śpiewać razem z nim na koncercie. To była piosenka „Whisky”. Pamiętam, że miałem pałki w ręce, bo wtedy byłem perkusistą. Ale mam nawet tego zdjęcie. Na szczęście ktoś wtedy był tam z aparatem i takie zdjęcie zrobił. Pamiątka została.
Trzy wieczory Riedel 4 Riedel będą wehikułem czasu do złotej epoki polskiej muzyki. Czeka nas sentymentalna podróż przez największe przeboje kultowego Ryśka Riedla i zespołu Dżem — takiej trasy koncertowej jeszcze nie było i możemy być pewni, że każdy z trzech koncertów zaskoczy nas nietuzinkowym brzmieniem znanych wszystkim melodii.

Riedel 4 Riedel – Ruszyła sprzedaż biletów na trzy wyjątkowe wydarzenia muzyczne!
Bilety na koncerty w ramach trasy Riedel 4 Riedel można nabyć za pośrednictwem strony eventim.pl.

30 listopada, WROCŁAW, A2
Miejsca siedzące:
129 zł — Trybuny A
99 zł — Trybuny B

7 grudnia, ŁÓDŹ, klub Wytwórnia
Miejsca siedzące:
129 zł — Balkon
109 zł — Trybuny A
99 zł — Trybuny B

13 grudnia, KATOWICE, Międzynarodowe Centrum Kongresowe
Miejsca siedzące:
129 zł — Trybuny A
99 zł — Trybuny B

 

 

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750

redakcja@slaskietrendy.pl