Śląskie Trendy

Psy na medal w Europie Centralnej

Już w niedzielę 6 września Centrum Handlowe Europa Centralna zaprasza wszystkich miłośników zwierząt na wyjątkową akcję dedykowaną największym przyjaciołom człowieka, czyli psom. Czekają pokazy tresury, konkursy na najsympatyczniejszego psa, rady dla miłośników i wiele niespodzianek.

Cała akcja wystartuje już o godzinie 11:00. Chwilę później na specjalnie zbudowanym torze z przeszkodami odbędzie się pierwszy z pokazów tresury. W ramach wydarzenia odbędą się konkursy na najsympatyczniejszego kundla (szczenięta i psy dorosłe), psa rasowego (psy dorosłe i szczenięta) oraz najlepiej wytresowanego amatorsko psa.

Swoje pupila może zgłosić każdy. Wystarczy wysłać zgłoszenie na adres mailowy konkurs@europacentralna.eu najpóźniej do 4 września, zawierające:
– imię i opis psa (rasa, wiek), mile widziane zdjęcie
– imię i nazwisko właściciela oraz kontakt do niego (mail, telefon).

W przypadku pokazów psów szkolonych przez amatorów liczy się kolejność zgłoszeń. Wyboru zwycięzców w każdej prezentacji dokona publiczność zgromadzona w trakcie pokazu. Na każdego czworonożnego uczestnika i jego właściciela czeka niespodzianka.

6 września będzie można także skorzystać z bezpłatnych porad i konsultacji behawioralnych związanych z opieką i wychowaniem psa. Nie tylko na specjalnym stoisku ale też na scenie będą udzielać ich beahwioryści i profesjonalni trenerzy psów. Specjalnie dla najmłodszych gości akcji zostanie przygotowana także specjalna strefa pełna zajęć artystycznych z wieloma plastycznymi wyzwaniami związanymi z tematyką wydarzenia.

Akcja organizowana jest we współpracy z Klubem Agility Flow oraz Towarzystwem Opieki nad Zwierzętami oddział Gliwice. Na specjalnym stoisku TOnZ będzie można zapoznać się z zasadami adopcji psów, przekazać datki w formie finansowej bądź karmy dla zwierząt. Będzie można uzyskać również nieodpłatnie wsparcie dotyczące opieki nad swoim pupilem. Celem wydarzenia jest także promocja odpowiedzialnej opieki nad zwierzętami i szacunku do naszych czworonożnych przyjaciół.

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750

redakcja@slaskietrendy.pl