Śląskie Trendy

Psim Targiem – PSOTY w Katowicach

Psim Targiem to targi (dotychczas) psiego dizajnu. Ale tym razem czas na PSOTY! Organizatorzy postanowili połączyć, wydawać by się mogło, dwa odległe światy, które spotykają się na naszych łóżkach i kanapach. Targi odbędą się w niedzielę, 18 listopada w Galerii Szyb Wilson w Katowicach.


– Głęboko wierzymy, że zrzucający jedzenie z blatu kot jest najlepszym przyjacielem psa, dlatego zapraszamy nie tylko miłośników zaślinionych ubrań, ale również ludzi, którzy nie wyobrażają sobie życia bez mruczenia i podrapanych mebli. Nie będziemy udowadniać wyższości psów nad kotami, ani kotów nas psami. Wszystkie dzieci nasze są i wszystkie tak samo się lenią. Zapraszamy zarówno psiarzy jak i kociarzy. Gwarantujemy Wam, że tego dnia znajdziecie u nas mnóstwo wspaniałości zarówno dla Was jak i Waszych futrzaków  – piszą organizatorzy.

Psim Targiem to także wartościowa wiedza przekazywana przez ekspertów podczas rozmaitych warsztatów i prelekcji.

Legowiska, drapaki, smycze, szelki, zabawki, łakocie, ubrania (dla Was także), kosmetyki, wycieczkowy ekwipunek i wszelkiej maści rzeczy mniej lub bardziej potrzebne Waszym kudłatym rodzinom.

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750

redakcja@slaskietrendy.pl