Śląskie Trendy

Przejażdżka Ferrari na prawdziwym torze

Możliwość poprowadzenia Ferrari lub innego supersamochodu to marzenie wielu osób. Na szczęście wcale nie trzeba oszczędzać przez kilkanaście lub kilkadziesiąt lat, aby można było zrealizować to marzenie.


Rezerwacja przejażdżki wyjątkowym autem

Tak naprawdę można w dowolnym momencie skorzystać ze świetnych prezentów motoryzacyjnych, których bogata oferta zadowoli każdego pasjonata czterech kółek. W zależności od tego czy wybierze się jazdę po profesjonalnym torze wyścigowym czy też po mieście, kierowcy będą mieli do dyspozycji inne pojazdy. Są to między innymi McLaren 650s, Ferrari F458 Italia, Ford Focus RS, kultowe Ferrari California, Camaro SS, Aston Martin DB9 czy też Mercedes Coupe S500. Oprócz samochodów idealnych dla miłośników głośnej pracy silnika dostępne są również nowoczesne auta, czego najlepszym przykładem jest Tesla. Ta ostatnia potrafi zaskoczyć osiąganymi prędkościami, zwłaszcza jeżeli ktoś nie jeździł wcześniej autami elektrycznymi.

Vouchery prezentowe dla miłośników prędkości

Cały proces rezerwacji przejażdżki można wygodnie przeprowadzić drogą elektroniczną, co oszczędza czas klienta. W ten sam sposób można również wykupić jazdę w formie vouchera, który będzie można podarować bliskiej osobie. Wiele firm korzysta z nich również w celu dodatkowego wynagrodzenia swoich pracowników. Jednocześnie Tor Jastrząb, na którym można zrealizować vouchery na jazdy świetnymi pojazdami to idealne miejsce na zorganizowanie imprezy integracyjnej, kilkudniowego szkolenia czy też innego eventu. Zapewniając uczestnikom atrakcje w postaci jazdy szybkimi autami na pewno zyska się ich zainteresowanie.

Podnoszenie umiejętności kierowcy

Zarówno jazda Ferrari na torze jak i pozostałymi autami po starannie przygotowanym torze to idealna okazja do podniesienia swoich umiejętności. Korzystając z porad doświadczonego instruktora będzie można dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy, które mogą przydać się później nawet podczas korzystnia z prywatnego samochodu.

Ceny przejażdżki luksusowymi autami

Jeżeli chodzi o ceny, to zależą one przede wszystkim od marki. Niektóre przejażdżki są dostępne już za niecałe dwieście złotych, a zdecydowana większość to koszt w okolicy pięciuset złotych. Nie są to więc wysokie kwoty, szczególnie jeżeli weźmie się pod uwagę wartość pojazdu. Ze wszystkimi szczegółami tej oferty najlepiej jest zapoznać się na stronie firmy https://motoprezent.pl/, gdzie w przypadku pytań będzie można otrzymać odpowiedź od jej pracowników. Znajdują się tam również opisy toru i dostępnych samochodów.

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750

redakcja@slaskietrendy.pl