Śląskie Trendy

Przejadą w pidżamach przez miasto

12 lipca (w sobotę) odbędzie się kolejny Nightskating. Night to noc, a w nocy się śpi dlatego ta edycja naszych przejazdów nosi hasło Pidżama Party! W strojach, w których z reguły śpimy, podobnie jak na poprzednich edycjach przejedziemy ulicami miasta. Start: godz. 20, spod Spodka.

Trasa przejazdu podzielona jest na dwa etapy, mierzące po około 8 km długości każdy. Najbliższy Nightskating przejedzie przez takie dzielnice Katowic jak Centrum, Zawodzie, oś. Paderewskiego, Ptasie Osiedle, Muchowiec i Dolinę Trzech Stawów oraz. Szczegółowy plan przejazdu znajdziecie Państwo po linkiem: https://mapsengine.google.com/map/edit?mid=zQj5mBhSjFS0.kyAGZpG2InPU. Trasa jest dość łatwa i każdy może spróbować swoich sił w tym przejeździe. Udział w imprezie jest bezpłatny. Nightskating rozpoczynamy jak zawsze pod halą widowiskową Spodek o godzinie 20:00, czas przejazdu to ok 2h.
Nightskating to inicjatywa, której celem jest rekreacja i wychowanie przez sport oraz integracja różnych grup społecznych i wiekowych, a przede wszystkim dobra zabawa.
Zapraszamy w piżamach 12.07.2014 o godzinie 20:00 pod halę widowiskową Spodek do udziału w Nightskating Katowice!

night

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750

redakcja@slaskietrendy.pl