Śląskie Trendy

Przeboje magicznej nocy sylwestrowej w Gliwickim Teatrze Muzycznym

Noc Sylwestrowa coraz bliżej. Tradycyjnie już, 31 grudnia, Gliwicki Teatr Muzyczny otwiera swe podwoje i zaprasza do spędzenia tego niezwykłego wieczoru w towarzystwie najlepszym z możliwych – w towarzystwie muzyki.

Sylwester w dawnej, polskiej tradycji był dniem czarów i magii. Cóż może mieć wymiar bardziej magiczny niż melodie, w których tkwi siła prawdziwie zaklęta? A więc – MAGIA. Magia muzyki, tańca, wykonawców, odświętnej atmosfery, szampańskich toastów, humoru, blasku świateł i blasku gwiazd. A wszystko to w programie: PRZEBOJE MAGICZNEJ NOCY.

Każdemu z naszych Gości zapewniamy ogromną porcję sylwestrowego koktajlu w proporcjach mniej więcej równych: operetki, musicalu, tańca, muzyki Straussów i najpiękniejszych pieśni na świecie. Będą ulubione fragmenty „Księżniczki Czardasza”, „Krainy Uśmiechu”, „Paganiniego” i „My Fair Lady”. Będą także pełne uroku piosenki z repertuaru Jana Kiepury i Mario Lanzy: „Pokochaj mnie”,” Brunetki, blondynki”, „ La strada nel bosco”,” Be my love”. Nie zabraknie muzycznych toastów i kojarzącej się niezmiennie z Sylwestrem, Nowym Rokiem i karnawałem – muzyki Jana Straussa. Mamy dla Państwa także specjalne niespodzianki.

Wykonawcy:

Soliści:
– Kałudi Kałudow – tenor – gość specjalny wieczoru, po raz pierwszy na scenie GTM
– Sabina Olbrich-Szafraniec – sopran
– Karina Skrzeszewska – sopran
– Mateusz Zajdel – tenor
– Ireneusz Miczka – baryton

Soliści baletu
Orkiestra „Camerata Impuls”
Zespół wokalny „Ad Libitum”

Izabela Zielecka-Panek – przygotowanie wokalne
Małgorzata Kaniowska – dyrygent

Małgorzata Mendel – prowadzenie koncertu

cmd

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750

redakcja@slaskietrendy.pl