Śląskie Trendy

Projekt Varvius

Bytomska Galeria Baszta (BECEK Bytomskie Centrum Kultury, Plac Karin Stanek 1) oraz sam artysta, Damian Varvius zapraszają na wernisaż wystawy grafiki komputerowej„Projekt Varvius”. Wernisaż odbędzie się 18 listopada (piątek) o godz. 19.

Projekt Varvius jest wizualną historią o drodze do odnalezienia tożsamości artystycznej ukrytej w miejscach, rzeczach, osobach …
Poszukiwania mogą trwać do końca życia. Nie ma to jednak większego znaczenia, ponieważ podróż daje o wiele więcej, niż osiągnięcie jej kresu. Zdobyte doświadczenia, wpływają na dotychczasowy sposób widzenia świata. Pierwotny cel może się zmieniać. O sukcesie decyduje jednak progres, który dokonał się dzięki podjętym wyzwaniom w drodze do celu. Trzeba odwagi, by zmienić kierunek oraz iść naprzeciw nowemu i nieodkrytemu.

Historia została opowiedziana poprzez fotografię, grafikę komputerową i modę. Inspiracją do powstania dzieł były kraje, w których twórca – Damian Varvius mieszkał: Polska, Szkocja, Włochy. Wystawa będzie czynna do 31.01.2017 r.

miejsce: Galeria BASZTA
wstęp wolny

zaproszenie

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750

redakcja@slaskietrendy.pl