Śląskie Trendy

Premierowy Spider-Man w IMAX

 Jeden z najsłynniejszych superbohaterów w świecie komiksów pojawi się po raz kolejny 25 kwietnia – tym razem na naprawdę dużym ekranie. Odświeżony, urealniony, ambitny i przede wszystkim fantastycznie zrealizowany. Cinema City gorąco zaprasza na premierowe odrodzenie Spider-Mana w krystalicznie czystej jakości obrazu!

IMAX Katowice Punkt 44 – ul. Gliwicka 44

Z rozmachem…

Kiedy w latach 60. ukazał się pierwszy komiks o Spider-Manie, szybko zaskarbił sobie czytelników wydawnictwa Marvel. Wreszcie pojawił się bohater, który jest wygadanym, niekoniecznie rozgarniętym młodzieniaszkiem – z takimi samymi problemami jak każdy licealista w Nowym Jorku – mówili jego czytelnicy. W wyniku ugryzienia zmutowanego pająka, Peter Parker otrzymał od natury dar, który szybko przerodził się w brzemię i nadał niezwykłej głębi całej historii o Człowieku-Pająku.

Niesamowity Spider-Man. Niesamowite widowisko. Przygody superbohatera wielokrotnie były inspiracją dla innych twórców. Po trylogii Sama Raimi, słynny „pająk” został jednak trochę zapomniany w świecie filmowym. Ponownie ożył za sprawą Marca Webba, który odmienił go nie tylko w oczach krytyków. Pierwsza część Niesamowitego Spider-Mana zrobiła ogromne wrażenie na ortodoksyjnych fanach tej postaci i zachwyciła widzów na całym świecie. W tym roku walka superbohatera zostaje wzniesiona na jeszcze wyższy poziom filmowych emocji. Kino IMAX spotęguje efekty specjalne filmu, aby pioruny Electro, zbroja Zielonego Goblina i pancerz Nosorożca wyglądały jak najbardziej szczegółowo i realnie. Wysokiej jakości dźwięk pozwoli odczuć wszystkie elementy najtrudniejszej bitwy Spider-Mana, który na ekranie IMAX będzie niezwykle zachwycający!

Rewelacyjny scenariusz i bajeczne efekty specjalne to tylko kilka plusów produkcji Marca Webba. Na ekranie zobaczymy także plejadę gwiazd młodego pokolenia: Andrew Garfield (Spider-Man/Peter Parker), Dane DeHaan (Harry Osborn/Green Goblin) i Emma Stone (Gwen Stacy). Towarzyszyć im będą znane już i nagradzane nazwiska m.in. Jamie Foxx (Max Dillon/Electro) i Paul Giamatti (Aleksei Sytsevich/Rhino). Niesamowity Spider-Man 2 to wspaniała komiksowa produkcja, która porwie w Cinema City nie tylko fanów gatunku.

„Spider-Man w Twoim mieście!”

Bycie superbohaterem to nie tylko latanie na pajęczynie i wzrok zakochanych fanek. To także ogromna odpowiedzialność za swoje czyny, a także gotowość do zwalczania superzłoczyńców. Dlatego Cinema City przygotowało dla najmłodszych konkurs, w którym będzie można wygrać strój tego superbohatera. Zadaniem konkursowym jest narysowanie przygód Spider-Mana w swoim mieście – najlepsi twórcy otrzymają jedyny w swoim rodzaju ubiór, który pomoże im walczyć ze złem na własnym podwórku! Konkurs startuje 25 kwietnia i potrwa do 15 maja. W tym czasie najmłodsi fani filmu wraz ze swoimi opiekunami mogą zostawiać u menadżera kina swoje prace konkursowe. Dla nich też przygotowaliśmy specjalną wersję Niesamowitego Spider-Mana 2 z dubbingiem!

Premiera filmu Niesamowity Spider-Man 2 w IMAX już 25 kwietnia.

Film również w sali Škoda 4DX™ w Cinema City i we wszystkich 31 kinach Cinema City w 2D i 3D także od 25 kwietnia.

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750

redakcja@slaskietrendy.pl