Śląskie Trendy

PRAWDZIWI MĘŻCZYŹNI-ULICZNICY W CH FORUM

To będzie już czwarty wesoły piątek w CH FORUM dzięki Międzynarodowemu Festiwalowi Artystów Ulicy „Ulicznicy”. Jesteśmy mecenasem Festiwalu i areną dedykowanych wydarzeń odbywających się na Scenie FORUM, w ramach tzw. Objazdowego Domu Kultury.

piątek (28 lipca, godz. 19:00) na Scenie FORUM publiczność rozbawi Sekcja Muzyczna Kołłątajowskiej Kuźni Prawdziwych Mężczyzn.

Jak mówią o sobie: Jesteśmy grubi, smutni i samotni. Czyli dokładnie tacy, jak Wy. Nie ma co wyręczać Prawdziwych Mężczyzn w reklamowaniu ich występu. Oni sami robią to najlepiej. Czytajcie…

Spotkanie z nami to wyśmianie tych wszystkich trudnych, życiowych spraw: pracy, sprzątania… związków… Wiecie jak jest ? Łączymy (uwaga trudne zdanie, z którego jesteśmy dumni!) dowcip i chłopięcą nostalgię z bezpretensjonalną i absurdalną poezją.

Serio, jesteśmy jedyną taką grupą muzyczną. Śpiewamy i gramy, ale podczas koncertów dużo też mówimy, bo czujemy, że mamy Wam wiele do powiedzenia. A Wy to lubicie, bo dzięki Wam mamy już za sobą parę solidnych tytułów i nagród na festiwalach piosenki autorskiej, poetyckiej, studenckiej i przeglądach kabaretowych.

Mamy do świata pretensje, skargi, zażalenia i DYSTANS, bo niestety ze wszystkich możliwych ludzi urodziliśmy się akurat sobą. Jesteśmy trochę jak wypadek, w którym wóz cyrkowy zderzył się z samochodem nastolatków. A życie to dla nas basen, z którego ktoś wypuścił wodę, gdy my już przebraliśmy się w kąpielówki….

Nic dodać, nic ująć. Trzeba po prostu przyjść w piątek do CH FORUM.

Przy okazji Festiwalu z CH FORUM spotkacie się też w sobotę (29 lipca) w pełnej atrakcji Alejce FORUM w Parku Chopina. Od 12:00 do 16:00 bawimy tam i uczymy zręczności w ramach warsztatów kreatywnych oraz kuglarsko-cyrkowych dla dzieci. Na najbliższe zajęcia zapraszamy wraz z Fabryką Kultury.

Festiwal „Ulicznicy” jest organizowany na zlecenie Samorządu Miasta Gliwice przez MANANA Production House Piotr Chlipalski.

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750

redakcja@slaskietrendy.pl