Śląskie Trendy

Pożegnanie z „Rodziną Addamsów”. Mamy bilety na spektakle

Ten spektakl był naprawdę udaną realizacją gliwickiego Teatru, z tym większym żalem donosimy, że właśnie nadarza się ostatnia okazja, aby go zobaczyć. Od jutra (czwartek) do niedzieli grane będą ostatnie spektakle Rodziny Addamsów. Na weekendowe odsłony tej makabrycznej hitorii mamy dla naszych Czytelników wejściówki.

Przypomnijmy, że Jacek Mikołajczyk, reżyser i tłumacz w jednej osobie, otrzymał za to widowisko, będące jego debiutem na scenie zawodowej, Złotą Maskę. W rolach głównych pojawi się plejada znakomitych artystów musicalowych: Tomasz Steciuk, Damian Aleksander, Michał Musioł, Marta Wiejak i Wioletta Białk – znani z występów w teatrach muzycznych w całej Polsce:w Teatrze Roma w Warszawie, Teatrze Rozrywki w Chorzowie, Teatrze Muzycznym w Gdyni. Towarzyszyć im będą chór, tancerze, oraz orkiestra pod dyrekcją Pawła Pietruszewskiego.

Od czwartku 20 października do niedzieli 23 października Teatr Miejski przygotował sześć specjalnych pokazów tego obsypanego nagrodami musicalu. Wystawiony zostanie w różnych godzinach, tak aby każdy widz mógł wybrać dla siebie dogodną porę do odwiedzenia Sceny przy Nowym Świecie.

Rodzinom szczególnie polecamy pokazy familijne: w sobotę o godz. 14.30 i w niedzielę o godz. 17.00.

Bilety dostępne w kasach teatru i online na www.teatr.gliwice.pl

Rodzinę Addamsów zobaczyć będzie można w:

20.10 CZWARTEK

18:30//SCENA PRZY NOWYM ŚWIECIE

21.10 PIĄTEK

10:00 i 18:30//SCENA PRZY NOWYM ŚWIECIE

22.10 SOBOTA

14:30 i 18:30//SCENA PRZY NOWYM ŚWIECIE

i po raz absolutnie ostatni:

23.10 NIEDZIELA

17:00//SCENA PRZY NOWYM ŚWIECIE

Dla naszych Czytelników mamy podwójne zaproszenia na spektakl grany 22 października o godz. 14:30 i 18:30 oraz 23 października o godz. 17:00. Aby wziąć udział w losowaniu zaproszenia należy do jutrzejszego wieczora (czwartek 20 października) wykonać następujące zadania:

– udostępnić na swojej tablicy post z tym konkursem opublikowany na naszym fanpage’u

– napisać nam na adres konkursy@slaskietrendy.pl, dlaczego chcecie zobaczyć ten spektakl. 

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750

redakcja@slaskietrendy.pl