Śląskie Trendy

„Pożegnanie wakacji” w Silesia Summer Park

Ostatni weekend sierpnia zapowiada się naprawdę ekscytująco. 24 i 25 sierpnia na Placu Słonecznym przy Silesia City Center na najmłodszych czeka moc atrakcji, a wśród nich eurobungee, mimowie, lody, wata cukrowa, czyli dwa dni niesamowitej zabawy. To będzie wyjątkowe „Pożegnanie wakacji” w Silesia Summer Park!

Wszystko, co dobre, szybko się kończy, ale… nie w Silesia Summer Park. Letni klimat będzie można poczuć nawet pod koniec wakacyjnej przerwy. 24 i 25 sierpnia na Placu Słonecznym przy Silesia City Center na dzieci i ich opiekunów będzie czekać wiele niespodzianek. To wszystko w ramach akcji „Pożegnanie wakacji”.
Animatorzy zadbają o dobry nastrój dzieci, prowadząc zabawy i pokazy wielkich baniek mydlanych. Najmłodsi klienci będą mogli liczyć na malowanie buziek w specjalnej strefie. Dla spragnionych wrażeń – oprócz stałych atrakcji w Silesia Summer Park – przygotowano trampolinę eurobungee. Łasuchy będą mogły częstować się bezpłatnymi lodami lub watą cukrową. A to wszystko przy dźwiękach muzyki na żywo zza konsolety DJ-a.
Z atrakcji w Silesia Summer Park będzie można korzystać aż do 1 września. Odwiedzający mogą zagrać na polu do minigolfa, wspiąć się na ściankę wspinaczkową, a także przejść przez park linowy w formie małpiego gaju. W sobotę (24 sierpnia)  będzie można również skorzystać z warsztatów z minigolfa i skimboardu. Zapisy na nie prowadzone są na facebookowym profilu SCC.
Ale to nie koniec atrakcji. Na najmłodszych i ich rodziców czeka również strefa relaksu, w której dzieci mogą pobawić się w piaskownicy i na zjeżdżalni, a rodzice znaleźć chwilę wytchnienia na wygodnych leżakach i hamakach.

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750