Śląskie Trendy

Porcelanka – impreza dla dzieci

16 lipca w godzinach 12:00-18:00 na terenie Fabryki Porcelany (ul. Porcelanowa 23, Katowice) Fundacja Giesche organizuje otwartą imprezę dla dzieci. Proszę o umieszczenie poniższej informacji w Państwa medium: 

Fabryka Porcelany w Katowicach zaprasza na imprezę dla dzieci „Porcelanka”  16 lipca 2016 w godzinach od 12 do 18. Dziedziniec fabryki zamienił się w wielki plac zabaw: piaskownica, kącik plastyczny i stanowisko do gry w bule.

W godzinach 12:00 – 16:00 odbędą się bezpłatne warsztaty z modelowania oraz zdobienia porcelany, po których każdy z uczestników będzie mógł wziąć do domu udekorowaną przez siebie filiżankę bądź miseczkę. Dzieci będą miały możliwość wzięcia udziału w karaoke, odbędzie się pokaz eksperymentów, powstanie strefa ze specjalnymi urządzeniami do ćwiczeń dla dzieci a żeby połączyć przyjemne z pożytecznym gabinet stomatologiczny mieszczący się na Porcelanowej otworzy swoje drzwi aby zaznajamiać dzieci ze sprzętem dentystycznym. Stomatolodzy przeprowadzą instruktarz prawidłowej higieny jamy ustnej a następnie zaproponują wiele ciekawych, ząbkowych zabaw. To wszystko w towarzystwie postaci z bajek przechadzających się po naszym terenie.

W strefie niemowlaka będzie można wysłuchać interesujących wykładów o karmieniu piersią, żywienia niemowląt oraz chustonoszeniu.

W godzinach 16:00 – 18:00 przewidzieliśmy część artystyczną oraz konkursy z nagrodami

[publikacja: 14 lipca 2016]

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750

redakcja@slaskietrendy.pl