Śląskie Trendy

Pomogą zaprojektować wnętrze za free

 17 i 18 maja w Europie Centralnej architekci i projektanci wnętrz udzielać będą bezpłatnych porad, pomogą w odświeżeniu czy wyposażeniu mieszkania oraz domu.

Przez dwa dni w Europie Centralnej przygotowano spotkania z projektantami i architektami. O poradę będzie można zapytać m.in. Iwonę Kurkowską, Barbarę Sąsiadek, czy Agnieszkę Trochę. Nie zabraknie także okazji do czerpania inspiracji. Specjalny pokaz designerskich mebli i opraw oświetleniowych w wykonaniu niezależnych artystów będzie towarzyszył akcji organizowanej w gliwickim Centrum. Nie zabraknie także warsztatów z desingu dla amatorów. Prezentacje swoich prac związanych z wnętrzami i designem przygotowali także przyszli mistrzowie dekoracji i projektowania. Podczas weekendu zniżek swoje ciekawe, często mocno zaskakujące prace, zaprezentują studenci Gliwickiej Wyższej Szkoły Przedsiębiorczości oraz Wyższej Szkoły Technicznej w Katowicach.

 

Oprócz wielu zniżek i rabatów związanych z wyposażeniem wnętrz i ogrodami będzie można zobaczyć ciekawe ekspozycje najnowszych trendów w umeblowaniu mieszkań i domu. Nie zabraknie także pomysłów dla miłośników wypoczynku na świeżym powietrzu. Jak w ciekawy sposób zaaranżować meble w przestrzeni ogrodowej? Na jaki sprzęt postawić kupując lub odświeżając swoją działkę? Na te pytanie z pewnością będzie można znaleźć odpowiedź także podczas naszej akcji.

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750

redakcja@slaskietrendy.pl