Śląskie Trendy

Polska Noc Kabaretowa

Polska Noc Kabaretowa, z kabaretami: Nowaki, Paranienormalni, Kabaretem Moralnego Niepokoju, Skeczów Męczących i Kabaretem Chyba, zapadnie nad zabrzańskim Domem Muzyki i Tańca 18 października o godz. 19. A my już teraz mamy dla naszych Czytelników podwójne zaproszenia na to wydarzenie.

Aby wziąć udział w konkursie należy na adres konkursy@slaskietrendy.pl przesłać imię swojego ulubionego bohatera skeczów. Nam najbardziej podoba się Śruba – kto jest Waszym „idolem”? Na odpowiedzi czekamy do 10 października. W tytule maila dopiszcie „Polska Noc Kabaretowa”. 

Po niekwestionowanym sukcesie Polskiej Nocy Kabaretowej 2013 przyszedł czas na pracę nad kolejnym spektakularnym kabaretowym projektem. W odświeżonym i zaskakującym składzie, z zupełnie nowymi skeczami, pomysłami i energią czołówka polskich kabaretów pojawi się na największych scenach rozrywkowych w kraju. Polska Noc Kabaretowa 2014 tym razem prowadzona przez Kabaret Nowaki znów będzie śmieszyć i zachwycać. Nad zupełnie nową formułą Nowaki pracują wraz z ParanienormalnymiKabaretem Moralnego NiepokojuKabaretem Skeczów Męczących i Kabaretem Chyba. Polska Noc Kabaretowa to tradycja, która z roku na rok zadziwia coraz bardziej. Bo tak to jest z tradycją, „że jeżeliby nam ktuś, na przykład, rozumiesz, porwał naszą furę i by go złapały to nam muszą oddać samolot, rozumiesz? To jest właśnie tradycja.”

Zapraszamy na ponad cztery godziny prześwietnej zabawy.

GRFIKA PNK 2014

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750

redakcja@slaskietrendy.pl