Śląskie Trendy

Pogoń Duszki Muzyczne

Klub Studencki Remedium z Sosnowca zaprasza na alternatywną dla Halloween imprezę Pogoń Duszki Muzyczne. Osadzone w klimacie słowiańskich Dziadów wydarzenie rozpocznie się w piątek. 31 października o godz. 20.

Zapraszamy serdecznie na imprezę zaduszkową pod nazwą Pogoń Duszki Muzyczne. Ideą imprezy jest stworzenie alternatywy do Haloween poprzez zanurzenie się w klimat prasłowiańskich Dziadów. Tak więc będzie mglisto, na przemian mrocznie i świetliście, a muzyka tworzona na żywo przez zaproszonych muzyków z różnych kapel alternatywnych będzie przestrzenna, psychodeliczna i wprowadzi uczestników w klimat słowiańskiej magii i duchowości. Do tego zaproszeni aktorzy z Teatru Zagłębia dodadzą element literacki i performerski, a o efekty wizualne zadba profesjonalny VDj. Poza tym w powrocie do prastarych tradycji pomogą nam specjalnie na ten wieczór przygotowane potrawy tj. placki, zapiekańce, kutia i inne tradycyjne specjały. To wszystko przełamiemy setami didżejskimi nie z tej ziemi, tak aby duchy, dziady, strzygi, topielce, prasłowianie i inne kreacje, które miło będzie na Was widzieć w remedialnej przestrzeni, mogły trochę pohulać i pogonić muzyczne duszki – bo przecież imprezujemy w klubie Remedium, w klimatycznej dzielnicy Sosnowca – na Pogoni.

Na imprezę zapraszają: Pogoń->Sosnowiec, Klub Studencki Remedium,

Partner medialny: Tygodnik regionalny Twoje Zagłębie

Partnerzy: Add Sound, Silesia Backline, Exa Studio, Colorfull Crayons, Stonehange, Herbaciarnia Marzenie, Pogoń Café, Bez Ceregieli, Zapiekarnik

pogoń duszki muzyczne

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750

redakcja@slaskietrendy.pl