Śląskie Trendy

Plejada gwiazd i duża dawka humoru na Ladies Night!

Mówi się, że „w marcu jak w garncu” dlatego Cinema City jeszcze bardziej podgrzeje atmosferę na najbliższym wieczorze Ladies Night! Sieć kin zaprasza na energiczną komedię Dziewczyna warta grzechu z doborową obsadą. Duża dawka humoru i kobiecej niezależności już 26 marca aż 3 miesiące przed premierą, tylko w Cinema City!

Wiosna jeszcze się nie rozbudziła, ale wieczór Ladies Night to idealny sposób, aby na gorącym seansie wprawić się w wiosenny klimat. 19 marca warto wybrać się do jednego z 17 kin Cinema City gdzie pokażemy nową romantyczną komedię Petera Bogdanovicha Dziewczyna warta grzechu. Obraz twórcy Texasville to plejada gwiazd i duża dawka fantastycznego humoru. Na ekranie zobaczymy m.in. Jennifer Aniston (Szefowie Wrogowie), Owena Wilsona (Kowboje z Szanghaju), Michaela Shannona (Człowiek ze stali), Imogen Poots (Need for speed), Rhysa Ifansa (Niesamowity Spider-Man) i Quentina Tarantino (Deathproof). Zabierzcie swoje koleżanki na szaloną podróż po ludzkich emocjach, niezwykłych znajomościach i zaskakujących zbiegach okoliczności. Ekskluzywnie w Cinema City już 19 marca, przedpremierowy pokaz Dziewczyny wartej grzechu 3 miesiące przed polską premierą!

Dziewczyna warta grzechu to niezwykła historia przemiany, choć podobnej do tej z Pretty Woman to ukazanej w zupełnie nowym świetle. Główna bohatera Izzy, dostaje niezwykła szansę. Ma przestać zajmować się prostytucją w zamian za niezłą sumę pieniędzy. Sponsorem jej marzenia staje się znany broadwayowski reżyser. Historia nabiera jednak tempa, kiedy Izzy chce naprawdę zmienić swoje życie i zostać aktorką. Wkrótce pojawia się na castingu do sztuki, którą reżyseruje wspomniany wcześniej sponsor, a główną rolę gra niestety jego żona.

Oprócz przedpremierowego pokazu filmu Dziewczyna warta grzechu, sieć kin przygotowała atrakcyjne niespodzianki. Wszystkie obecne panie będą mogły skorzystać z konsultacji w zakresie ciekawych i praktycznych tematów, którezainteresują każdą kobietę.

Ladies Night z przedpremierowym pokazem Dziewczyny wartej grzechuoraz specjalnymi atrakcjami odbędzie się 19 marca w 17 kinach Cinema City w Polsce. Start o godzinie 19.30.

Na Śląsku:

• Cinema City Gliwice
• Cinema City Katowice Silesia
• Cinema City Rybnik
• Cinema City Bielsko-Biała
• Cinema City Częstochowa Jurajska
• Cinema City Częstochowa Wolność

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750

redakcja@slaskietrendy.pl