Śląskie Trendy

Plażowy piknik z Chrząszczami

31 maja (w sobotę) zapraszamy do wspólnej zabawy podczas „Pikniku turystycznego z Powiatem Gliwickim” zorganizowanego w Niewieszu (przy ul. Plażowej) na wielkiej plaży nad Jeziorem Pławniowickim. Gwiazdą wieczoru będą Chrząszcze – zespół grający covery Beatlesów i Czerwonych Gita.

Impreza rozpocznie się o godz. 14.00 i będzie trwać do godz. 22.00. Atrakcji nie zabraknie dla nikogo. Na scenie zaprezentują się lokalne, ale naprawdę doskonałe talenty wokalne, muzyczne, taneczne i teatralne. Z pewnością serca widzów podbiją dwie orkiestry dęte – polska KWK „Knurów” oraz niemiecka „Milkauer” z Powiatu Mittelsachsen, w rogi dąć będą sygnaliści myśliwscy, zaśpiewa Chór „Skowronek” z Gierałtowic, zagra Zespół Instrumentalny Muckle Roe, a do tańca porwie gwiazda wieczoru, czyli Zespół Chrząszcze z  zawsze aktualną muzyką Beatlesów i Czerwonych Gitar. Szykują się również potyczki kulinarne i minitargi turystyczne. Nie zabraknie atrakcji dla dzieci, czyli wszelkiego rodzaju „dmuchańców”, gdzie nieodpłatnie będzie można „fikać koziołki”. Na głodnych czekać będzie mała gastronomia.

Piknik turystyczny z Powiatem Gliwickim organizowany jest z okazji:15-lecia Powiatu Gliwickiego, 10-lecia wstąpienia Polski do Unii Europejskiej, 10-lecia współpracy partnerskiej z Powiatem Mittelsachsen i Hrabstwem Denbighshire, 8-lecia współpracy z Powiatem Puckim oraz 5-lecia współpracy z Powiatem Calw – w ramach VII Metropolitalnego Święta Rodziny i Międzynarodowego Dnia Rodzin 2014 pod patronatem Prezydenta RP Bronisław Komorowskiego. Wstęp wolny!


plakat

(materiały organizatora)

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750

redakcja@slaskietrendy.pl