Śląskie Trendy

Piotr Wróbel w Rocka Music Club

W piątek, 23 października w gliwickim Rock’a Musi Clubie posłuchać będzie można magicznej muzyki Piotra Wróbla i jego zespołu. Koncert rozpocznie się o godz. 20.00.

Przepiękne liryczne, ale i rytmiczne utwory na wokal, gitarę akustyczną, pianino, kontrabas, trąbkę, perkusję i… ukulele. Mądre testy, piękne melodie, ciekawa aranżacja, klimatyczny wystrój sceny i doskonałe wykonanie, to gwarancja dobrego koncertu Piotra Wróbla. Nawet w najbardziej niesprzyjających warunkach potrafi stworzyć z zespołem magiczny klimat i przenieść słuchaczy w akustyczny świat mądrych słów i pięknych, ale nie trywialnych melodii. Grał i w maleńkich salkach bibliotecznych i na wielkich scenach plenerowych, za każdym razem zdobywając serca słuchaczy.
Zespół towarzyszący Piotrowi Wróblowi to zawodowi muzycy z dużym stażem scenicznym. Przez skromność nie wspominają o rockowych, folkowych i jazzowych zespołach, które tworzą bądź tworzyli. Chcą by oceniano ich jedynie za muzykę, którš wspólnie grają. A ta broni się bez dwóch zdań. Wystarczy posłuchać. Właśnie ukazał się jego najnowszy utwór pt. „Z minuty na godzinę” zapowiadający płytę „Ty i ja i świat”

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750