Śląskie Trendy

Piaskowe lato w Europie Centralnej

Na weekend pełen piaskowych atrakcji dla najmłodszych zaprasza 26 i 27 lipca gliwicka Europa Centralna. Jak w każdy czwartek, 24 lipca odbędzie się tam pokaz filmu „Najlepszy z najlepszych” w ramach bezpłatnego Letniego Kina Samochodowego.

– Po sukcesie plaży, która towarzyszy nam w Europie Centralnej od kilku tygodni do wspólnej zabawy z animatorami chcemy zaprosić naszych najmłodszych gości – wyjaśnia Monika Magner, dyrektor Europy Centralnej. –  Pod opieką doświadczonych specjalistów maluchy będą mogły nie tylko beztrosko bawić się na piasku, ale także rozwijać swoje umiejętności i kompetencje podczas gier i zadań rozwojowych, jakie przygotowaliśmy specjalnie dla nich. Wszystko z myślą o tych dzieciach, które były, będą na wakacjach, albo spędzają je w najbliższej nam okolicy. U nas przez weekend nie zabraknie dobrej zabawy, jaka czeka na milusińskich w każdym wakacyjnym kurorcie.

Ec-Plaza2

 

Preludium do dziecięcego plażowania będzie kolejny pokaz Letniego Kina Samochodowego. Co czwartek na parkingu przed Europą Centralną można zobaczyć najlepsze polskie i światowe filmy. Początek projekcji na ponad stumetrowym ekranie, z którego dźwięk do każdego z samochodów dociera dzięki technologii hybrydowej, pozwalającej na odbiór fonii także w radiach samochodowych – o godz. 21.00. – Tym razem czeka nas niemal dwugodzinna podróż razem z produkcją Roberta Radlera – mówi Mateusz Widuch, koordynator letniego kina w EC. – „Najlepsi z najlepszych” to jeden z klasyków kina akcji, który włącza do fabuły liczne motywy sportowe. Na naszym ekranie zobaczymy historię pieciu amerykańskich sportsmenów reprezentujących USA w zawodach Korei, którzy mierzą się w pojedynkach, będących połączeniem taekwonod, karate i judo. W drugiej części filmu dwóch bohaterów stanie do walki z przestępcami odpowiedzialnymi za śmierć ich przyjaciela. Jaki będzie efekt tej potyczki? Przekonamy się o tym już w najbliższy czwartek.

Ec-Plaza

Z kolei w sobotę i niedzielę Europa Centralna zaprasza najmłodszych do krainy radosnego plażowania. Razem z doświadczonymi animatorami będzie można uczestniczyć w grach i animacjach, rozwijających nie tylko umiejętności motoryczne, ale także ćwiczących refleks, czy pamięć. Czekają m.in. rywalizacja na miniboisku do siatkówki, szansa na zgłębienie tajników krykieta. Nie zabraknie także bardziej klasycznych gier znanych z lat dziecinnych jak zawodów w skoków w workach, badmintona, gry w klasy czy w gumę. Akcja na specjalnej plaży Europy Centralnej odbędzie się 26 i 27 lipca w godz. 13:00-19:00. Wstęp wolny. Z samej plaży można korzystać codziennie do końca wakacji, a do końca lipca z najniższych cen podczas finału wyprzedaży.

 

Najbliższe filmy w Letnim Kinie Samochodowym Europy Centralnej

  • Najlepsi z najlepszych – 24.07., godz. 21:00

reż. Robert Radler, obsada: Eric Roberts, Philip Rhee, James Earl Jones

  • Prometeusz – 31.07., godz. 21:00

reż. Ridley Scott, obsada: Noomi Rapace, Michael Fassbender, Charlize Theron

  • Poranek Kojota – 07.08. godz. 21:00

reż. Olaf Lubaszenko, obsada: Maciej Stuhr, Karolina Rosińska, Michał Milowicz

Na wszystkie projekcje – wstęp wolny.

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750

redakcja@slaskietrendy.pl