Śląskie Trendy

Otwarcie Bajtel Plac w Agorze

Interaktywne atrakcje, malowanie twarzy, zabawy z gwiazdą filmu animowanego. Najbliższa sobota (10 września) w Agorze Bytom będzie należeć do najmłodszych. Multigaleria przygotowała wiele atrakcji z okazji otwarcia bezpłatnego Bajtel Placu. Wstęp wolny.

 Dzień pełen atrakcji rozpocznie się punktualnie o godzinie 11.00 na poziomie +2 Agory Bytom. Bajtel Plac otworzy dziecko, którego zdjęcie zostało polubione przez największą liczbę osób na fanpage’u galerii handlowej na Facebooku. Konkurs cieszył się rekordową popularnością – wzięło w nim udział ponad 650 osób. Zwycięzca, oprócz zaszczytu otwarcia nowego placu zabaw w Bytomiu, otrzyma atrakcyjną nagrodę od sklepu A KUKU.

Gości nowo otwartego Bajtel Placu przywita gwiazda filmów animowanych – Minionek we własnej osobie. Maskota zapozuje do zdjęć, a także zachęci do wzięcia udziału w licznych atrakcjach. Uczestnicy zostaną zaproszeni do strefy malowania twarzy, w której profesjonalny makijażysta przemieni najmłodszych w ich ulubionych bajkowych bohaterów. Dodatkowo dzieci będą mogły pobawić się na interaktywnej strzelnicy i wziąć udział w pierwszych Mistrzostwach Nerf w Bytomiu. Na tym nie koniec atrakcji. Przez cały dzień profesjonalni animatorzy zorganizują gry i zabawy. Nie zabraknie puzzli, naklejek, ogromnych kolorowanek oraz atrakcyjnych nagród ufundowanych przez sklepy Agory Bytom. – Bajtel Plac będzie wyjątkowym miejscem w Bytomiu. Dzieci zyskają dostęp do jedynych w swoim rodzaju atrakcji, a rodzice przyjazną strefę z licznymi udogodnieniami. Przygotowane przez nas otwarcie, to tylko początek wielkiej przygody dla najmłodszych. Warto się o tym przekonać osobiście i odwiedzić nas z całą rodziną – mówi Hanna Petters, dyrektor Agory Bytom.

Bajtel Plac czerpie inspiracje z klimatu śląskiego podwórka. Obok tradycyjnych zabawek pojawią się tutaj interaktywne atrakcje dla najmłodszych, nauka śląskiego alfabetu i łamigłówki. Rodzice będą mogli poczekać na dzieci w wygodnej poczekalni lub w zmodernizowanej strefie restauracyjnej, gdzie oddano do ich dyspozycji ładowarki do telefonów, bezpłatne Wi-Fi oraz wygodne siedziska. Przy placu zabaw powstał również pokój rodzica z dzieckiem, który umożliwi komfortowe przebranie i nakarmienie dziecka. Nowością jest także specjalna toaleta z wyposażeniem dostosowanym do wzrostu najmłodszych.

 

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750

redakcja@slaskietrendy.pl