Śląskie Trendy

Ostatnie pożegnanie Kabaretu LIMO w Bytomiu!

Na pożegnalny spektakl w niedzielę 30 listopada do bytomskiego BECEKU zaprasza kabaret Limo, który zapowiedział zakończenie swojej działalności.

Od września do grudnia trwa pożegnalna trasa Kabaretu LIMO pn. Ostatnie pożegnanie. Poza samym programem kabaretowym, na fanów czeka wiele innych niespodzianek – wszystko wyjaśni się już wkrótce a tymczasem kilka słów od Limaków na temat tego specjalnego i sentymentalnego programu:

31 grudnia 2014 roku Kabaret Limo kończy swoją działalność. Z tej okazji grupa wyrusza w swoją ostatnią trasę koncertową, by pożegnać się z widzami. W programie znajdą się najbardziej popularne skecze i piosenki w historii kabaretu oraz tzw. piwniczniaki – takie, które ostatni raz widziały człowieka ponad dziesięć lat temu. Nie zabraknie także numerów powstałych w ostatnim okresie, które nie były dotąd prezentowane w telewizji i internecie. Wszystko to okraszone improwizacją, głupawką i seksapilem.
Jeśli więc chcesz zobaczyć łysiejącego Blachę albo Hitlera na żywo, bądź po prostu spędzić dwie godziny z Kabaretem Limo – przyjdź, bo to ostatnia taka szansa.

kabaret limo

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750

redakcja@slaskietrendy.pl