Śląskie Trendy

Opowieści z Młyna – gra teatralna

Zapraszamy w sobotę, 21 września w godz. 13:00 – 15:30 na interaktywne połączenie ciekawych zadań, teatru i koncertu w niedostępnych na co dzień wnętrzach zjawiskowego Młyna Reszki.


Gra fabularna na żywo jest świetną rozrywką i formą nauki dla młodzieży, osób dorosłych, rodzin z dziećmi, a także pasjonatów takiej formy spędzania wolnego czasu. Fabuła „Opowieści z młyna” będzie inspirowana szeroko rozumianymi legendami miejskimi funkcjonującymi na terenie Piekar Śląskich, w skład w których wejdą: podania wierzeniowe, legendy ludowe i regionalne, właściwe legendy miejskie dot. zarówno faktycznych, fikcyjnych, jak i domniemanych osób i zdarzeń. Wydarzenie będzie wielowątkowe, łączące elementy gry miejskiej, happeningu, zabaw i gier sprawnościowych, działań warsztatowych oraz zwiedzania koncepcyjnego.

Będzie to także jedna z niewielu okazji, by móc odwiedzić to zwykle niedostępne miejsce, z niesamowitą aurą i dużą fotogenicznością.

Wstęp wolny.

Miejsce: Młyn zbożowy Wincentego Reszki. Dąbrówka Wielka, obecnie będąca dzielnicą Piekar Śląskich, przy ulicy Generała Jana Sadowskiego.
Czas: 21.09.2019, 13:00 – 15:30

Projekt „Opowieści z Młyna” jest dofinansowany przez Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego i wpisuje się w obchody 100-lecia Powstań Śląskich

Tagi:    

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750

redakcja@slaskietrendy.pl