Śląskie Trendy

Odlotowy Nightskating na Lotnisku

W sobotę, 9 maja odbędzie się niepowtarzalny i jedyny w swoim rodzaju Odlotowy Nightskating. Przejazd odbywać się będzie na nowym pasie startowym Lotniska w Pyrzowicach. Trasa przejazdu mierzyć będzie około 15 kilometrów i prowadzić będzie przez nowy jeszcze nie oddany do użytku pas startowy oraz drogi techniczne lotniska.

Szczegółowy plan przejazdu znajdziecie Państwo po linkiem: https://www.google.com/maps/d/edit?mid=z0rU2HECho6M.kLwFIAcKpYrw. Trasa jest dość łatwa,a do tego podczas imprezy zaplanowaliśmy szereg atrakcji jak warsztaty i konkursy! Udział w imprezie jest bezpłatny, jednak wymagać będzie zalogowania siena specjalnej aplikacji przygotowanej przez lotnisko w Pyrzowicach. Ze względów bezpieczeństwa, lotnisko zgodziło się jedynie na 350 osób, które będą mogły wziąć udział w imprezie. Regulamin imprezy znajduje się pod linkiem – http://www.katowice-airport.com/download/regulamin.pdf
Szczegóły dotyczące zgłoszeń znajdziecie w postach związanych z wydarzeniem. Nightskating to inicjatywa, której celem jest rekreacja i wychowanie przez sport oraz integracja różnych grup społecznych i wiekowych, a przede wszystkim dobra zabawa.

nightskating

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750

redakcja@slaskietrendy.pl