Śląskie Trendy

„ODLOTOWA PRZYGODA” W FORUM

Kosmiczna impreza dla dzieci: nauka przez zabawę, warsztaty astronomiczne i astrofizyczne, mega puzzle z mapą Księżyca, tekturowe modele rakiet, kącik zabaw klockami LEGO , konkursy z nagrodami. 30 stycznia  Centrum  Handlowe  Forum w Gliwicach  wraz z dystrybutorem filmu (UIP) zaprasza na dedykowane dzieciom wydarzenie.

„Odlotowa przygoda” to jedna z największych europejskich produkcji animowanych, która zabierze widzów prosto na Księżyc. Pełen przygód film, dzięki elementom edukacyjnym, jest doskonałą rozrywką dla najmłodszych i nieco starszych widzów. „Odlotowa przygoda” zadebiutuje w kinach 29 stycznia.

Dzieci poznają tajniki wypraw w kosmos. Wspomagane przez zdalnie sterowane łaziki znajdą się na wielkiej imitacji Księżyca, gdzie krok po kroku będą – wzorem kosmonautów – zwiedzać Srebrny Glob. Dzięki komputerowej scenografii greenboxa, dzieci będą mogły zrobić sobie zdjęcia w księżycowej scenerii. Na potrzeby imprezy zostaną sprowadzone wyjątkowe kostiumy małych astronautów.

Zdjęcia w kostiumach na tle księżycowej scenerii dzieci otrzymają od razu na swój profil na Facebooku (na życzenie fotografie zostaną również wysłane e-mailem pod wskazany adres).

Animatorzy wspólnie z małymi gośćmi będą budować tekturowe modele rakiet, które dzieci ozdobią własnymi malunkami. Na najmłodszych czekają mega puzzle z mapą Księżyca. Dla nich też atrakcją będzie zabawa z Lego z serii City Space, czyli budowa kosmicznych pojazdów i urządzeń.

Wszystkie dzieci będą mogły wziąć udział w warsztatach astronomicznych i astrofizycznych, dzięki którym poznają tajniki kosmosu, obejrzą meteoryty i urządzenia, dowiedzą się wszystkiego o Układzie Słonecznym i naszym naturalnym satelicie. Podczas spotkania na dzieci czekają konkursy z filmowymi nagrodami oraz   nagrodą główną: wyjazdem do Warszawy do Centrum Kopernika dla dziecka z opiekunem.

CH Forum dla uczestników zabawy dodatkowo ufunduje 20 biletów do Cinema City.

„Odlotowa przygoda” w Forum rozpocznie się o 11.00, zakończy o 18.00. Areną wydarzenia będą cztery strefy zlokalizowane następująco : na poziomie 1 – przed Cinema City, Zarą męską i sklepem Bytom, przed banerem KFC, na poziomie 0 – w okolicach lodziarni  Grycan,  i na tzw. spoczniaku (półpiętro).

Cinema City również przygotowuje  kącik dla dzieci  – razem z animatorem najmłodsi będą mogli tam rysować i  składać papierowe rakiety. Cinema City przygotuje także  certyfikaty badacza wszechświata, a dla dzieci, które przyjdą 30 stycznia na seans  – 50 plakatów do filmu „Odlotowa przygoda”.

Tagi:    

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750

redakcja@slaskietrendy.pl