Śląskie Trendy

Odkryj mroczniejszą stronę Legendii już w sobotę!

Legendia Śląskie Wesołe Miasteczko zaprasza 26 października na Halloween – tego dnia park i atrakcje będą działać aż do godziny 22:00. Już w najbliższą sobotę Legendię nawiedzą prawdziwe duchy, zmory i upiory, natomiast wystrój i klimat zapewnią specjalnie przygotowane na ten dzień dekoracje.


Obchody Halloween w parkach rozrywki w Europie i na świecie to już tradycja. Znaczna większość topowych parków przygotowuje w październiku swoją mroczną odsłonę. Legendia, jako typowo rodzinny park, postanowiła zadbać o atrakcje nie tylko dla tych, którzy lubią się bać.

Największej dawki emocji goście będą mogli spodziewać się w specjalnie wyznaczonej strefie strachu. Pojawią się tam aktorzy w stylizacjach rodem z sennych koszmarów. Ich zadaniem będzie interakcja ze śmiałkami, którzy zdecydują się odwiedzić mroczną część Legendii. Przejażdżka Apollo w towarzystwie wampirów lub złego Boruty? W najbliższą sobotę będzie to jak najbardziej możliwe. Dodatkowo klimat zapewnią mroczne dekoracje, które przygotowane zostały przez dział tematyzacji Legendii. W sobotę strefa Adventures Valley zamieni się w cmentarzysko i siedlisko strachów. – W tym roku w strefę strachu zamieniamy w Legendii przestrzeń przy Diabelskiej Pętli. Wstęp do niej zalecamy osobom od 15 roku życia, ale oczywiście młodsi goście w towarzystwie swoich opiekunów również będą mogli zmierzyć się ze swoimi lekami. Dekoracje będą obecne przez cały dzień, natomiast od godz. 16:00 do 22:00 miejsce to opanują różnorodne straszydła – zapowiada Izabela Kieliś, Local Commercial Manager Legendii.

Legendia w tym dniu nie zapomniała również o dzieciach i osobach preferujących mniej straszne atrakcje. Pod nadzorem uzdolnionych animatorów odbędą się warsztaty rzeźbienia w prawdziwej dyni, a swoje dyniowe dzieło będzie można zabrać do domu na pamiątkę. Na gości czeka też magiczne lustro Legendii, czyli urządzenie wykonujące pamiątkowe zdjęcie z sympatycznymi potworami, które pojawią się tuż obok odbicia. Dodatkowo zaplanowano zabawę „cukierek albo psikus” – za podążanie słodkim szlakiem i przejażdżkę na specjalnie oznaczonych atrakcjach dzieciaki otrzymają słodycze.

Gdy nadejdzie zmrok w Legendii będzie naprawdę gorąco! Właśnie wtedy odbędzie się wyjątkowy spektakl teatru ognia w wykonaniu jednej z najbardziej cenionych grup tego rodzaju w Polsce, Nam-Tara. Niebanalne techniki akrobacji ognistymi elementami i zapierająca dech w piersiach muzyka sprawią, że goście Legendii długo nie zapomną tego widowiska!

Weekend 25-27.10 to ostatnie dni letniego sezonu w Legendii, ale już 9 listopada swoje podwoje na jesień i zimę ponowie otworzy Jama Bazyliszka. W tym roku miejsce to zamieni się w prawdziwe centrum interaktywnej rozrywki dla całych rodzin. W cenie biletu wstępu skorzystać będzie można nie tylko z Bazyliszka oraz ogromnego ruraparku Gal Urwisów, ale także z blisko 20 automatów do gier, które nie będą dodatkowo płatne, co oznacza, że moc zabawy znajdą dla siebie zarówno dzieci jak i ich opiekunowie. Jama Bazyliszka czynna będzie w każdą sobotę i niedzielę od 11:00 do 20:00, a całodniowy bilet wstępu kosztował będzie jedyne 29 zł.

 

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750

redakcja@slaskietrendy.pl