Śląskie Trendy

Nowy Monty Python – tylko w Cinema City

1 lipca na O2 Arena w Londynie odbyła się premiera spektaklu w wykonaniu grupy Monty Pythona. Na złość złym prorokom, wydarzenie to odniosło zawrotny sukces. Powrót Ministerstwa Głupich Kroków rozbawił londyńczyków do łez, a już niedługo szansę na zobaczenie „sceny w zoologicznym” będą mieli również fani z Polski! 6, 8 i 10 sierpnia, tylko w kinach Cinema City, będzie można zobaczyć „Monty Python jak żywy (prawie)”.

Monty Python ciągle żywy
John Cleese, Terry Gilliam, Eric Idle, Terry Jones i Michael Palin powracają niczym rycerze Świętego Graala, by znów bawić i zachwycać brytyjskim humorem. Grupa Monty Pythona 1 lipca udowodniła, że wciąż żyją i mają się dobrze. Największa hala widowiskowa Londynu – O2 Arena – wypełniła się fanami po brzegi, a na widowni pojawiły się między innymi gwiazdy takie jak Stephen Fry i Christopher Waltz. O samym widowisku było już głośno za sprawą Micka Jaggera, który nie mógł uwierzyć, że Pythonowie będą jeszcze w stanie zakrzyknąć „ni!”. Na scenie nie zabrakło najzabawniejszych skeczy z odważnego repertuaru
grupy – powróciła między innymi martwa papuga i piosenka o drwalu, a John Cleese i ferajna znów zaprezentowali swoje głupie kroki. Polscy fani grupy również mają na co czekać, bo Cinema City jako jedyna sieć kin w Polsce, pokaże to niesamowite wydarzenie już w sierpniu!

Bilety już w sprzedaży
Retransmisję ponad 3-godzinnego spektaklu Monty Python jak żywy (prawie) będzie można zobaczyć w Polsce w wybranych kinach Cinema City tylko 6, 8 i 10 sierpnia. Aby zobaczyć asów brytyjskiej komedii na jednym z tych ekskluzywnych pokazów, wystarczy nabyć bilety bezpośrednio w kasach kin, za pomocą strony internetowej www.cinema-city.pl lub aplikacji mobilnej Cinema City, dostępnej na Android i iOS. Czas spojrzed na „jasną stronę życia” z Cinema City!

Pokazy Monty Python jak żywy (prawie) odbędą się w wybranych kinach Cinema City, w dniach:
6 sierpnia (środa), godz. 19:00
8 sierpnia (piątek), godz. 19:00
10 sierpnia (niedziela), godz. 17:00

mp1

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750

redakcja@slaskietrendy.pl