Śląskie Trendy

Nowy Jork w Kopalni Guido – koncert Nat Osborn Band

Nowojorskie rytmy w Kopalni Guido! Świeżo po wydaniu nowej płyty brooklyńska grupa NAT OSBORN BAND wraca do Europy. 11 lipca zespół przyniesie zza oceanu mieszankę soulu, funku, rocka, popu i jazzu.

Lider zespołu i tekściarz Nat Osborn to charyzmatyczny wykonawca o wyjątkowym głosie i niebywałej umiejętności tworzenia energetycznych aranżacji.

Fantastyczne występy brooklyńskiej grupy przyniosły im wyprzedane koncerty w Rockwood Music Hall, Brooklyn Bowl, Galerii Cameo i wielu innych miejscach koncertowych.

„Niemożność zaszufladkowania Osborna w jednym konkretnym gatunku przyczyniła się do jego atrakcyjności – spektakularne tryby wokalne, kołyszące i egzotyczne melodie sekcji dętej, spektralne harmonie, a nawet bluesem napędzane gitarowe szaleństwa; Osborn mieści to wszystko w swoich napakowanych aranżacjach.”

Nick Williams, flushthefashion.com

„Siedmioczęściowy jazzowo – popowy zespół z Nowego Jorku zdobył publiczność od samego początku swoją wiodącą sekcją dętą, rytmicznymi bitami i soulowym wokalem za klawiszami.”

Pick up Productions, DC

„Naturalny talent do aranżacji – Osborn z pewnością odcisnął swoje piętno na Galerii Cameo. Można się spodziewać wielkich rzeczy po tym niezwykle utalentowanym muzykui kompozytorze.”

Nick Williams, flushthefashion.com

Kopalnia Guido, 3 Maja 93 Zabrze, Strefa K8, poziom 320

Sobota, 11 lipca, START godz. 20:00, zjazdy pod ziemię: 18:45 – 19:45

Bilety: 25 zł / os.

Uwaga! Ze względu na ograniczoną ilość miejsc konieczna rezerwacja biletów pod numerem (32) 271-40-77.

Rezerwacje i informacje o biletach: Kasa Kopalni Guido, tel. (32) 271-40-77

ZAPRASZAMY!!!!

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750

redakcja@slaskietrendy.pl