Śląskie Trendy

Nowe oblicze Greya – bilety już w sprzedaży

„Nowe oblicze Greya”, ostatnia część kipiącej seksem opowieści o kontrowersyjnej i erotycznej relacji Anastasii Steele i Christiana Greya, wchodzi na ekrany kin! Najbardziej oczekiwana premiera tego roku odbędzie się już 9 lutego. Z tej okazji możesz sprawić swojej drugiej połówce niezapomniany prezent walentynkowy i zabrać do kina na najbardziej namiętny film roku!

Cinema City w piątek 12 stycznia uruchomiła przedsprzedaż, więc już jutro możesz mieć bilety w ręku! Są dostępne w kasach kin oraz na stronie www.cinema-city.pl/filmy/nowe-oblicze-greya

Globalny fenomen powraca! Premiera „Nowego oblicza Greya” odbędzie się już 9 lutego! Czy chcesz dowiedzieć się, jak skończy się ostatni rozdział tej historii, która rozpaliła zmysły i wyobraźnię widzów na całym świecie? Christian Grey i Anastasia Steele powracają na ekrany kin jako szczęśliwe, kochające się małżeństwo. Ale nie spodziewajcie się sielanki… Pan Grey ma wielu wrogów… Oprócz romantycznego ślubu i gorących scen seksu, czekają na was także wątki sensacyjne!
„Nowe oblicze Greya” to kontynuacja ekranizacji międzynarodowego hitu „Pięćdziesiąt twarzy Greya” – powieści autorstwa E.L. James, którą przetłumaczono na 50 języków i sprzedano w ponad 70 milionach egzemplarzy! Dwie pierwsze części filmu stały się międzynarodowymi hitami, bijąc rekordy popularności i zarabiając 950 milionów dolarów. W rolach głównych występują Dakota Johnson i Jamie Dornan – gwiazdy pierwszej wielkości i najgorętsze nazwiska Hollywood.
„Nowe oblicze Greya” będzie można obejrzeć we wszystkich 35 kinach Cinema City w 20 miastach w całej Polsce już od 9 lutego.
Wszystkim spragnionym filmowych emocji przez cały rok Cinema City oferuje unikalną, roczną kartę Cinema City Unlimited, dzięki której tylko za 44 zł lub 52 zł miesięcznie, każdy, kto ceni wysokiej jakości filmową rozrywkę, może oglądać bez ograniczeń tyle filmów, ile chce.

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750

redakcja@slaskietrendy.pl