Śląskie Trendy

NOWAKI, HALAMA, DANIEC I KRYSZAK W CH FORUM

Sierpień z kabaretami – to rozrywkowy hit CH FORUM. Rozpoczynający się 4 sierpnia cykl otworzy występ Kabaretu Nowaki. Aby zdobyć wejściówkę wystarczy okazać paragon za zakupy na 50 zł.

W każdy sierpniowy piątek, zawsze o godz. 18:00, w CH FORUM będzie można zobaczyć kogoś z czołówki polskiej sceny kabaretowej. W gwiazdorskim programie, oprócz wspomnianego Kabaretu Nowaki , zaprezentują się także: Grzegorz Halama (11 sierpnia), Marcin Daniec (18 sierpnia) i Jerzy Kryszak (25 sierpnia).

Więcej o cyklu występów kabaretowych pod tym linkiem: http://forumgliwice.pl/slug/na-zakupy-po-bilety-na-kabaret/

W tym roku, między innymi ze względu na prowadzoną modernizację centrum, miejscem występów jest Scena FORUM. Zapewni to widzom większy komfort odbioru, lepszy kontakt z artystami i kameralną atmosferę. Na sali będzie ok. 160 miejsc siedzących, a preferencje w dostępie do nich mają nasi klienci. To taka forma wyróżnienia dla nich – wyjaśnia Patrycja Duczmal, menedżer ds. Marketingu i wynajmu w CH FORUM, JLL.

Aby zdobyć wejściówkę, wystarczy w tygodniu poprzedzającym występ kabaretu (od soboty) zrobić zakupy za co najmniej 50 zł (na jednym paragonie). Paragony można wymieniać na darmowe wejściówki w punkcie informacyjnym. Liczy się kolejność zgłoszeń.

Wszystkim pozostałym CH FORUM proponuje wesołe spędzenie czasu w strefie telebimu (okolice kas Cinema City). Co piątek będą tam transmitowane na żywo wszystkie występy. Oczywiście po występach wszyscy będą mogli zdobyć autografy artystów.

SPEKTAKL KABARETOWY MODA NA NOWAKI

Nowaki to młoda, zdolna i wybitnie energetyczna trójka zielonogórskich artystów. Ich talent i kreatywna praca przynoszą rezultaty w postaci wypełnionych po brzegi sal i śmiejącej się widowni, która polubiła ich charakterystyczną ekspresję i oryginalny sposób poruszania tematyki obyczajowej. W skład kabaretu wchodzą Adrianna Borek – kobieta, potrafiąca wcielić się w każdą postać, Tomasz Marciniak
i Kamil Piróg – pełni energii, którą zarażają widownię, świetnie sprawdzający się także w roli konferansjerów.
Ich najnowszy program „Moda na Nowaki” to dowód na to, jak popularnym i lubianym kabaretem jest obecnie ten zespół. W spektaklu kabaret przedstawia swoje największe hity i cały wachlarz absurdalnych i zaskakujących postaci, które są zabawną odpowiedzią na naszą codzienność. Młodość i doświadczenie Nowaków procentują na każdym występie. Z chęcią podejmują się trudnej i ryzykownej rozmowy z publicznością, co przeradza się we wspólną i niepowtarzalną zabawę. Kabaret Nowaki potrafi zarazić dobrym humorem najbardziej ponurego widza.

 

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750

redakcja@slaskietrendy.pl