Śląskie Trendy

Noc z Eska Summer City na basenach Nemo

Po raz pierwszy Nemo Świat Rozrywki w Dąbrowie Górniczej zaprasza na Noc na basenach z Eska Summer City. Liczne atrakcje i konkursy z nagrodami to tylko początek niespodzianek, jakie zostały przygotowane specjalnie na to niezwykłe wydarzenie, które odbędzie się w piątek 22 sierpnia. Startujemy z imprezą o godzinie 22:30 i bawimy się do trzeciej rano!

– Szczegółowy program obejmuje imprezę z Radiem Eska, pokazy barmańskie, fire show, amatorskie szkolenie barmańskie z konkursem dla gości, wodne animacje, seanse parowe oraz wiele innych atrakcji – informuje Katarzyna Sobstyl, wiceprezes zarządu. Takiej imprezy w Nemo jeszcze nie było, tym mocniej zachęcamy do udziału, dodaje wiceprezes.

Podczas „nocy na basenach” do dyspozycji klientów będzie cała strefa mokra tj. baseny, świat saun, siłownia oraz grota solna. W cenie biletu będzie m.in. hot-dog, żurek, lody, napoje oraz ciastka. Dodatkowo można będzie także skorzystać z gabinetu masażu. Mile widziane odjazdowe dodatki do strojów kąpielowych (m.in. sznury hawajskie, śmieszne okulary, kapelusze, chusty itd.). Bilety już w sprzedaży!

Tej nocy długo nie zapomnisz!
Bądź tam razem z nami!

Szczegóły dostępne na stronie www.nemo-swiatrozrywki.pl

plakat

 

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750

redakcja@slaskietrendy.pl