Śląskie Trendy

Nightskating Katowice, czyli zwierzaki na rolkach

25 września odbędzie się ostatni w tym roku Nightskating Katowice. Tym razem na wszystkich fanów rolkarstwa czeka nowa wyjątkowa trasa, która prowadzić będzie przez Park Śląski, Wesołe Miasteczko i Śląski Ogród Zoologiczny.

Uczestnicy będą mieli niepowtarzalną okazję zobaczyć przejechać się na rolkach alejkami ZOO. Zapraszamy wszystkich do przebrania się za zwierzaki aby jeszcze lepiej wpisać się w klimat przejazdu, najlepsze przebrania zostaną oczywiście nagrodzone.

Trasa przejazdu mierzyć będzie około 16 kilometrów i prowadzić będzie przez takie dzielnice Katowic jak Centrum, Koszutka, Józefowiec, Wełnowiec i Dąb. Szczegółowy plan przejazdu znajdziecie Państwo po linkiem: https://www.google.com/maps/d/edit?mid=zQj5mBhSjFS0.kbLi2YoB7J_w. Trasa jest dość łatwa i każdy może spróbować swoich sił w tym przejeździe, dzięki poprowadzeniu części trasy przez Park Śląski będzie odcinek dla wszystkich, którzy lubią prędkość i szaleństwo! Udział w imprezie jest bezpłatny. Nightskating rozpoczynamy jak zawsze pod halą widowiskową Spodek o godzinie 20:00, czas przejazdu to ok 2,5 h.

Nightskating to inicjatywa, której celem jest rekreacja i wychowanie przez sport oraz integracja różnych grup społecznych i wiekowych, a przede wszystkim dobra zabawa. Tym razem również przybliżenie historii i kultury Śląska.

Zapraszamy przebranych za zwierzaki rolkarzy 25.09.2014 o godzinie 20:00 pod halę widowiskową Spodek do udziału w ostatnim w tym roku Nightskating Katowice. Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/700007163424417/

Tagi:     ,

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750

redakcja@slaskietrendy.pl