Śląskie Trendy

Niezależny design w nowym miejscu

Wielkimi krokami zbliżają się kolejne targi SILESIA BAZAAR Dizajn. W najbliższą niedzielę, 29 października 2017, w Best Western Premier Hotel Forum w Katowicach, odbędzie już 4. edycja wydarzenia poświęconego niezależnemu dizajnowi i wyjątkowej modzie od polskich projektantów. Nie zabraknie również dodatkowych atrakcji!

Dizajn i moda od polskich projektantów

SILESIA BAZAAR Dizajn to wydarzenie, które stawia nacisk na producentów dekoracji do domu, tekstyliów, ceramiki, plakatów i ilustracji, zabawek oraz innych przedmiotów codziennego użytku. Wspólnym mianownikiem jest niepowtarzalne wzornictwo i rodzima produkcja. Obecne będą również firmy, które swoją ofertę dedykują dzieciom i rodzicom, jak również marki kosmetyczne. Przewidziano także strefę mody i biżuterii, gdzie swoje kolekcje zaprezentować mogą wyróżniające się brandy modowe.

Strefa Czytania o rzeczach ładnych

Na SILESIA BAZAAR Dizajn vol.4 znajdzie się również coś dla miłośników książek. O dobrą lekturę i miejsce do czytania zadba katowicka księgarnia Biksa. Kto zna ofertę księgarni, ten wie, że dominują tu książki dla dzieci, architektura, dizajn, fotografia, sztuka, przyroda, moda i kulinaria – czyli wszystko to, co lubimy najbardziej.

Warsztaty dla dzieci

Na wydarzeniach z cyklu SILESIA BAZAAR nigdy nie brakuje atrakcji dla najmłodszych. Tym razem maluchy pobawią się z autorkami nagradzanego projektu Dizajn ze sznurka. Dizajn ze sznurka to panele do nauki techniki m.in. haftu krzyżykowego lub szycia. Działanie to jest odniesieniem do tradycji i ma na celu potrzymanie zainteresowania twórczością regionalną.

Sposób na niedzielę!

SILESIA BAZAAR Dizajn ma być okazją do zobaczenia i kupienia ciekawych produktów i projektów oraz osobistego spotkania z ich autorami. To małe święto dizajnu, które jest ciekawą formą spędzania czasu i z którego zaczerpnąć można dużo inspiracji. Jak zwykle zorganizowana zostanie Strefa Gastro zaaranżowana przez popularne, lokalne punkty gastronomiczne oraz Strefa Relaksu, więc prócz zakupów można tutaj zjeść coś smacznego, pobawić się, odpocząć i poczytać ciekawą książkę. Dodatkowo hotel Best Western Premier znajduje się na granicy Parku Śląskiego, więc po udanych zakupach można wybrać się na spacer z rodziną.

Wstęp na wydarzenie jest biletowany: pojedynczy bilet w cenie 7 zł, rodzinny w cenie 10 zł.

Więcej informacji na temat wydarzenia na stronach projektu:

www.silesiabazaar.pl/dizajn
www.facebook.com/silesiabazaar
www.facebook.com/events/115114729186963/

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750

redakcja@slaskietrendy.pl