Śląskie Trendy

Naturalnie, że czysto i pięknie! – warsztaty

9 października w Kreatywnym Podziemiu (Gliwice, ul. Łużycka 24 a) twórcy bloga Naturalnie Naturalni nauczą nas, jak tworzyć naturalne kremy i środki czystości.

Te warsztaty mają na celu zarówno dobrą zabawę, jak i eliminację z naszego życia szkodliwych składników i niepotrzebnej chemii.

Coraz więcej osób interesuje się tym co dla nas i dla naszej skóry jest zdrowe i coraz więcej osób decyduje się na szukanie alternatywy dla komercyjnych kosmetyków. Odkrywanie tajników tworzenia własnych receptur, oprócz walorów jakościowych, jest niezwykle wciągające i fascynujące.

W trakcie warsztatów uczysz się prostych i sprawdzonych receptur. Bazujemy wyłącznie na naturalnych składnikach. Nauczysz się, jak czytać składy kosmetyków, czego się w nich wystrzegać.

Z warsztatów, oprócz bezcennej wiedzy, wyniesiesz własnoręcznie wykonane kosmetyki i środki czystości oraz proste i szybkie receptury, do wykonania kosmetyków w domu.

Nauczymy Cię również, jak zrobić naturalny krem na bazie najzdrowszych olei. Kilka z kosmetyków zrobisz samodzielnie na miejscu i oczywiście wszystkie, które przygotujesz zabierzesz ze sobą do domu.

Zrobisz również środki czystości, takie jak proszek do zmywarki i proszek do prania, które również zabierzesz do domu. Poznasz również sposoby na posprzątanie swojego domu tanio, łatwo i bez chemii.

Warsztaty prowadzi:
Martyna Majewska – współautorka bloga Naturalnie Naturalni.

W cenę wliczone są wszystkie produkty potrzebne do przygotowania kosmetyków, oraz opakowania.

Zapraszamy – 17 września (w sobotę) o godz. 12.00 do Kreatywnego Podziemia (Gliwice, ul. Łużycka 24 a).

Cena warsztatów: 150 zł/os

Tego samego dnia odbędzie się również inny panel warsztatowy, prowadzony przez blogerów z Naturalnie Naturalni: Oczyść organizm – zrób ocet i kiszonki. Więcej informacji znaleźć można na stronie:https://www.facebook.com/events/1242797215765150/

Udział w obu warsztatach tego samego dnia to spora oszczędność – wspólna cena to 260 zł.

Pytania i zgłoszenia należy przesyłać na adres bardzomedialny@gmail.com. Chętnie porozmawiamy również telefonicznie: 512 282 750.

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750