Śląskie Trendy

Naturalne środki czystości

Te warsztaty mają na celu zarówno dobrą zabawę, jak i eliminację z naszego życia szkodliwych składników i niepotrzebnej chemii. Zapraszamy – 18 czerwca (w sobotę) o godz. 9.00 do Kreatywnego Podziemia (Gliwice, ul. Łużycka 24 a).

Coraz więcej osób interesuje się tym co dla nas i dla naszej skóry jest zdrowe i coraz więcej osób decyduje się na szukanie alternatywy dla komercyjnych kosmetyków. Odkrywanie tajników tworzenia własnych receptur, oprócz walorów jakościowych, jest niezwykle wciągające i fascynujące.

W trakcie warsztatów uczymy się prostych i sprawdzonych receptur, bazujemy wyłącznie na naturalnych składnikach. Uczymy jak czytać składy kosmetyków, czego się w nich wystrzegać.

Z warsztatów, oprócz bezcennej wiedzy, wyniesiecie własnoręcznie wykonane środki czystości oraz proste i szybkie receptury, do ich wykonania w domu.

Podczas warsztatu wykonamy naturalne i środki czystości na bazie sody: pasta do zębów, antyperspirant, kule do kąpieli, peeling cukrowy, proszek do prania i proszek do zmywarki.

Wszystko co wykonacie, zabieracie do domu.

Warsztaty prowadzi:
MARTYNA MAJEWSKA – współautorka bloga Naturalnie Naturalni

Cena warsztatów: 150 zł/os

Tego samego dnia odbędą się również dwa inne panele warsztatowe prowadzone przez blogerów z Naturalnie Naturalni: Naturalne mydła i Las w słoiku z malowaniem mchem. Udział w większej ilości warsztatów tego samego dnia to spora oszczędność. Więcej informacji znaleźć można na stronie: https://www.facebook.com/events/595545203937470/

Pytania i zgłoszenia należy przesyłać na adres bardzomedialny@gmail.com. Chętnie porozmawiamy również telefonicznie: 512 282 750.

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750

redakcja@slaskietrendy.pl