Śląskie Trendy

Najstarsza DJ-ka w kraju odwiedzi Gliwice

O tej niezwykłej kobiecie słyszało wielu. To najbardziej znana z Polsce seniorka, która zajęła się didżejką. Na niezwykłe energetyczne spotkanie, które odbędzie się w pierwszy wakacyjny piątek, 1 lipca, zaprasza Stowarzyszenie GTW.

W Stacji Artystycznej Rynek (Rynek 4-5, 1 piętro) – wieczór autorski z DJ Wiką rozpocznie się o godzinie 18. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny. Od godziny 20. zapraszamy do udziału we wspólnej zabawie z DJ Wiką w Rock`a Mucis Clubie w Gliwicach, Rynek 18, wstęp 10 zł

O książce 

Fascynująca biografia najstarszej didżejki w Polsce.

DJ Wika w rozmowie z Jakubem Jabłonką i Pawłem Łęczukiem opowiada o trudnych życiowych wyborach, o wielkiej miłości, pasji i wreszcie o tym, jak się pięknie starzeć, nie oglądając się za siebie. Jej historia to wielka lekcja empatii, miłości, pokory i tolerancji.

Przed laty pedagog w ośrodkach dla trudnej młodzieży. Żona dyplomaty, z którym pięć lat spędziła na placówce w Szwajcarii. Działaczka społeczna zaangażowana w sprawy seniorów. To dla nich została didżejką i wymyśliła Paradę Seniorów.

Inspiruje i łamie stereotypy. Jej dyskoteki i dancingi łączą pokolenia w całej Polsce. Zachwyca inteligencją, skromnością i poczuciem humoru.

Poznajcie tę niezwykłą kobietę. Ona naprawdę ma moc!

Więcej informacji znaleźć można na facebookowej stronie wydarzenia.dj wikaa

Publikacja [26 czerwca 2016]

 

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750

redakcja@slaskietrendy.pl