Śląskie Trendy

„Na granicy zmysłów”

W czwartek, 29 października o godzinie 19.00 odbędzie się spotkanie autorskie z Przemysławem Kossakowskim pt. ,,Na granicy zmysłów”. Miejscem wydarzenia jest Pałac Kultury Zagłębia w Dąbrowie Górniczej.

Przemek Kossakowski – rocznik 1972. Autor cyklu programów „Kossakowski. Szósty zmysł” (emitowany na kanale TTV), dokumentujących jego podróże po Ukrainie, Rosji, Bałkanach i Polsce, podczas których doświadczał praktyk znachorów, uzdrawiaczy i wróżbitów. Zakopywany w grobie, obkładany wnętrznościami barana, poddawany praktykom podcinania języka… Krótko ujmując – człowiek od zadań specjalnych.
Zwolennik kontaktu bezpośredniego i pracy w terenie. W wolnym czasie chętnie rysuje i eksperymentuje z grafiką.

W listopadzie 2014 roku w księgarniach ukazał się reporterski debiut „Na granicy zmysłów”, autora cyklu programów telewizyjnych „Szósty zmysł” oraz „Inicjacja”, Przemka Kossakowskiego. Książka jest, rozszerzoną o nowe wątki, opowieścią o spotkaniach z osobami zajmującymi się medycyną niekonwencjonalną. To także barwna historia wędrówek po Ukrainie, Rosji oraz Bałkanach.

Spotkania z autorem nawiązują do tematyki książki, podróży na Wschód oraz poddawaniu się licznym praktykom ludowych uzdrowicieli. Forma jest multimedialna, z dużą ilością materiału fotograficznego. Kontakt Przemka z publicznością jest interaktywny i bardzo żywy.

Wstęp płatny: 5zł

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750

redakcja@slaskietrendy.pl