Śląskie Trendy

Na granicy zmysłów – spotkanie z Przemkiem Kossakowskim

W sobotę, 25 kwietnia o godz. 18.30 w Sali Instytutu Fizyki Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach odbędzie się spotkanie autorskie z Przemkiem Kossakowskim, autorem cyklu programów „Kossakowski. Szósty zmysł”, dokumentujących podróże po Ukrainie, Rosji, Bałkanach i Polsce, podczas których doświadczał praktyk znachorów, uzdrawiaczy i wróżbitów. Zakopywany w grobie, obkładany wnętrznościami barana, poddawany praktykom podcinania języka…Krótko mówiąc człowiek od zadań specjalnych.

W listopadzie 2014 w księgarniach ukazał się reporterski debiut Przemka Kossakowskiego „Na granicy zmysłów”. Spotkanie z autorem nawiązywać będzie do tematyki książki, podróży na Wschód oraz poddawaniu się licznym praktykom ludowych uzdrowicieli. Forma spotkania multimedialna z dużą ilością materiału fotograficznego.

Bilety w cenie 20 zł dostępne będą w półtorej godziny przed rozpoczęciem spotkania (od 17.00). Rezerwacja biletów pod adresem internetowym: fluxoplazma@gmail.com. W tytule e-maila proszę podać, nazwę miasta, imię i nazwisko oraz liczbę rezerwowanych biletów. Maksymalna ilość rezerwacji na jedno nazwisko 3 szt. Zarezerwowane bilety trzeba odebrać najpóźniej pół godziny przed rozpoczęciem spotkania.

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750

redakcja@slaskietrendy.pl