Śląskie Trendy

Mustache Yard Sale Silesia Edition – targi mody i designu

28 i 29 marca (w sobotę i w niedzielę) w Spodku będzie mieć miejsce targowo-festiwalowe wydarzenie z pogranicza mody i designu – Mustache Yard Sale Silesia Edition. Wejście na targi jest bezpłatne.

Podczas dwóch dni na ponad 4000m2 znajdować się  to co najlepsze w polskiej modzie i designie. Ponad 300 projektantów i kilkadziesiąt tysięcy unikatowych produktów!
Do tego całe mnóstwo atrakcji: warsztaty dla dzieci, panele dyskusyjne oraz bezdyskusyjnie najlepsza atmosfera – tego można spodziewać się podczas śląskiej edycji festiwalu Mustache!

Po zmroku i zakupowej gorączce zapraszamy Was na dzikie tańce, niezapomniane hulanki i dzikie podboje serc. Mamy dla Was całonocną muzyczną balangę z najgorętszym lineupem tej wiosny. Oprócz śmietanki polskich djów: Flirtini, LayDj, RaQ zagra znany i lubiany Dj Paypal z wytwórni Lucky Me.

Mustache jest platformą skupiająca najlepszych niezależnych projektantów mody i designu. Wszystkie produkty, które widzisz na naszej stronie wykonane są z największą starannością. Nie jesteśmy standardowym sklepem internetowym, zamówienia realizowane są bezpośrednio przez projektantów w ich pracowniach. Nie lubimy masowej produkcji, dlatego wszystkie produkty które znajdziesz na naszej platformie tworzone są w ściśle limitowanych kolekcjach. Cenimy wysoką jakość i niezależność

c

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750

redakcja@slaskietrendy.pl