Śląskie Trendy

Multivalve poszukuje pracowników w Gliwicach

Firma Multivalve powstała w 2005 roku i jej siedziba mieści się w Gliwicach, na terenie Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Zajmuje się produkcją i sprzedażą armatury najwyższej jakości. Obecnie prowadzi rekrutację do pracy w Gliwicach w fabryce na trzy stanowiska.

Firma Multivalve powstała w 2005 roku i jej siedziba mieści się w Gliwicach, na terenie Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Zajmuje się produkcją i sprzedażą armatury najwyższej jakości. Obecnie prowadzi rekrutację do pracy w Gliwicach w fabryce na trzy stanowiska.

Praca dla kontrolera jakości

Oferta pracy w Gliwicach dla kontrolera jakości w firmie Multivalve dotyczy kandydatów, którzy będą sprawowali nadzór nad zgodnością procesu produkcyjnego z dokumentacją i wymogami stawianymi przez klienta. W ich gestii będzie wypełnianie raportów jakościowych i wprowadzanie danych, a także kontrola jakości komponentów oraz produktów gotowych.

Kandydaci chcący aplikować na to stanowisko powinni mieć minimum wykształcenie średnie techniczne, odznaczać się dobrą znajomością rysunku technicznego oraz zagadnień związanych z produkcją konstrukcji spawanych. Wymaga się od nich kwalifikacji i doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku oraz kilkuletniego doświadczenia w dziale kontroli jakości w firmie o profilu produkcyjnym. W zamian firma oferuje atrakcyjne wynagrodzenie, zatrudnienie stałe na podstawie umowy o pracę, szkolenia i jednozmianowy system pracy z możliwością dodatkowo płatnych nadgodzin.

Praca dla Operatora maszyn CNC

Kolejna oferta pracy w Gliwicach w Multivalve dotyczy stanowiska Operatora maszyn CNC: prasy krawędziowej, walcarki, wycinarki plazmowo-gazowej i wodnej. Osoby aplikujące na to stanowisko powinny odznaczać się znajomością obsługi maszyn CNC, dobrą znajomością rysunku technicznego, umiejętnością analitycznego myślenia oraz posiadać kwalifikacje i doświadczenie na podobnym stanowisku pracy.

Firma także i w tym przypadku zapewnia szkolenia, zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie i jednozmianowy system pracy.

Oferta dla Ślusarza konstrukcyjnego

Kolejna oferta pracy przygotowana dla osób chcących podjąć się zatrudnienia jako Ślusarz konstrukcyjny. Taki fachowiec będzie zatrudniony do pracy w Gliwicach w Multivalve, a do jego obowiązków będzie należało przygotowanie elementów konstrukcyjnych do montażu oraz składanie konstrukcji stalowych bezpośrednio na hali produkcyjnej. Wśród wymagań stawianych kandydatom wymienić należy dobrą znajomość rysunku technicznego, zdolności manualne, umiejętność analitycznego myślenia, jak również posiadanie kwalifikacji zawodowych oraz doświadczenia na podobnym stanowisku.

Warunki pracy, wynagradzania i szkoleń są takie same jak dla dwóch poprzednich stanowisk, na które rekrutację ogłosiła gliwicka firma Multivalve.

Tagi:    

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750

redakcja@slaskietrendy.pl