Śląskie Trendy

Modne fryzury męskie – co wybrać?Modne Modne fryzury męskie – co wybrać?

Pozwól sobie na szaleństwo z wizerunkiem i sprawdź modne fryzury w tym sezonie. Jakie uczesania warto wypróbować?

Wbrew pozorom trendy we fryzurach męskich pozwalają na wiele eksperymentów. Dowolnie możesz eksperymentować z długością, kolorem, a także sposobem stylizowania kosmyków. W tym sezonie pojawił się błysk, dłuższe włosy, a także grzywki. Sprawdź, jakie modne fryzury możesz wybrać w tym sezonie, czy to na wesele czy też wieczorną eskapadę z przyjaciółmi.

Fryzury z grzywką

To jeden z popularniejszych trendów, który pojawił się na pokazach takich domów mody, jak Dior, czy Balmain. Grzywka opada na czoło, a boki są dość długie — na tyle, że całość wygląda spójnie. Jest ona na tyle uniwersalnym uczesaniem, że pasuje każdemu mężczyźnie – niezależnie od wieku. Taką fryzurę z powodzeniem można stylizować pomadą oraz specjalną pastą.

Nieład na głowie

Masz kręcone włosy? Koniec z obcinaniem, czy prostowaniem. Teraz na topie są  fryzury męskie stawiające na dłuższe pofalowane włosy. Takie uczesanie kojarzy się z luzem, młodością i wigorem. Doskonale będzie pasowało mężczyznom, którzy lubią swoje naturalne włosy, a w dłuższych kosmykach czują się najlepiej. Jeśli nie masz kręconych włosów, to możesz stworzyć taką fryzurę dzięki zastosowaniu odpowiedniego środka do stylizacji.

Z grzywką na bok

To typ fryzury, którą z powodzeniem nosiły takie sławy, jak Justin Bieber. To uczesanie przypomniał ostatnio Kenzo, gdzie pokazał modeli z dłuższymi włosami zaczesanymi w formie grzywki na jedną stronę. Taka fryzura robi wrażenie, jednak wymaga nieco czasu na układanie i stylizację. Co więcej, trzeba do niej nieco zapuścić włosy, by całość ładnie się prezentowała.

Przedziałek

Jednym z ciekawszych, ale także kontrowersyjnych trendów jest męska fryzura z przedziałkiem. By na taką się skusić należy zapuścić włosy, jak i zakupić odpowiednie środki do stylizacji, by wykonać przedziałek na środku oraz go utrwalić na dłużej. Nie da się ukryć, że jest to jeden z trendów dla odważniejszych mężczyzn.

Długie i zaczesane włosy

Zaczes to jedna z popularniejszych, która teraz ewoluowała w dłuższą wersję. Warto pozwolić sobie na dłuższe włosy (wraz z bokami). Taka fryzura nadal wygląda elegancko, ale jednocześnie z nutą ekstrawagancji.

Krótkie włosy

Czyli klasyka, która nigdy nie wychodzi z mody. Włosy ostrzyżone w żołnierskim stylu, to patent na wygodną fryzurę, która podkreśla rysy twarzy, jak i jest polecana każdemu mężczyźnie, który ma problem z dużymi zakolami. W krótkich włosach każdy mężczyzna będzie wyglądał dobrze, a co więcej dzięki takiej fryzurze oszczędzi wiele czasu na stylizacji włosów.

Długie włosy

Czyli absolutne przeciwieństwo poprzedniej propozycji. Długie włosy u mężczyzn są naprawdę intrygujące, o ile są one zadbane. Przy dłuższych włosach kluczowe jest dbanie o ich pielęgnacje, tak by prezentowały się zdrowo — naturalnie błyszczały, jak i były miękkie w dotyku.

Ilość modnych męskich fryzur jest naprawdę oszałamiająca. Każdy mężczyzna bez problemu znajdzie uczesanie, w którym poczuje się dobrze. Warto dobrać fryzurę do swojego kształtu twarzy, ale także osobowości i ilości posiadanego czasu. Tylko wtedy uczesanie będzie stanowiło całość z resztą Twojego wizerunku.

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750

redakcja@slaskietrendy.pl