Śląskie Trendy

Modna Europa czeka…

Już 13 i 14 września Europa Centralna zaprasza do udziału w akcji modowej. Wśród gości specjalnych Blanka Tichoruk, czyli Miss Polski Nastolatek oraz blogerka modowa Milena Bekalarska, prowadząca serwis Majlena Fashion. Sobota to okazja na poznanie trendów lansowanych przez młodych projektantów, niedziela to spotkanie z najnowszymi, jesienno-zimowymi trendami. Z kolei w piątek 12 września na biletowanym koncercie wystąpi Stanisław Sojka.

 Jesień to dla nas bardzo często okazja do wymiany garderoby i szczególnego spoglądania na trendy, jakie przygotowują w naszej codziennej modzie różnorodni styliści – mówi Monika Magner, dyrektor Europy Centralnej. – Chcąc wyjść naprzeciw potrzebom naszych gości zapraszamy do dwudniowej modowej akcji połączonej z weekendem rabatów. Podczas niej nie zabraknie okazji do udziału w metamorfozach, odkrywania najnowszych trendów, czy spotkań z młodymi twórcami.

Akcja startuje już w sobotę 13 września o godz. 13:00. Rozpoczną ją także spotkania i pokazy przygotowane przez młode projektantki z naszego regionu. Czym zaskoczą Anna Świętek i Aleksandra Spadło? Przekonamy się już od godz. 14:00. Podczas pierwszego dnia nie zabraknie okazji do rozmów i konsultacji ze stylistami. Podczas niej Aleksandra Świąder będzie doradzać nie tylko paniom w tym, jak dobierać kolory do swojej sylwetki. Poradzi także, jak wybór szala, czy szalika wpływa na modelowanie sylwetki. Pierwszego dnia akcji, której spore znaczenie będą miały także specjalne zniżki i rabaty w sklepach, odbędzie się akcja pełna metamorfoz prowadzonych pod okiem specjalistów. O godz. 16:30 Europa Centralna stanie się z pewnością najpiękniejszym miejscem na mapie Śląska. Właśnie wtedy będzie można się spotkać i porozmawiać z Miss Polski Nastolatek – Blanką Tichoruk.

Niedziela 14 września także upłynie pod znakiem stylu. Tego dnia na specjalnej scenie Europy Centralnej oprócz pokazów mody będzie można spotkać się z blogerką modową Mileną Bekalarską, prowadzącą serwis Majlena Fashion. Przez cały weekend będzie można także skorzystać z porad specjalnej Szkoły Wizerunku, czy bezpłatnie stanąć przed modowymi obiektywami fotoreportera w specjalnym atalier. Zwieńczeniem soboty i niedzieli będzie finał akcji z metamorfozami klientów, który zaplanowano około godz. 17:45.

Preludium do akcji modowej będzie niezwykły występ. W piątek 12 września na terenie Europy Centralnej będzie można usłyszeć Stanisława Sojkę. Podczas biletowanego koncertu w restauracji B-Men usłyszymy największe przeboje tego wokalisty o niezwykłej barwie głosu. Bilety w cenie 100 zł do nabycia w restauracji. Początek koncertu o godz. 20:00.

Modne wnętrza…

We wrześniu wystartował także specjalny „wnętrzarski” konkurs organizowany przez Europę Centralną. Wszystko po to, aby modnie poczuć się także w naszych wnętrzach. Do 19 października spośród zdjęć własnego mieszkania, zawierających przedmioty zakupione w jednym z salonów wyposażenia wnętrz w gliwickim Centrum, specjalne jury wybierze najlepsze aranżacje zaprezentowane na fotografiach wykonanych przez klientów. Ich autorzy otrzymają kolejno 3, 2 i 1 tysiąc zł na zakupy rzeczy, dzięki którym będzie można udekorować lub dodatkowo wyposażyć domowe przestrzenie. Zdjęcia należy wysłać na adres konkurs@europacentralna.eu, bądź złożyć je w Punkcie Informacyjnym Centrum. – Spośród otrzymanych prac eksperci wybiorą najciekawsze aranżacje – dodaje Katarzyna Skalska, dyrektor Europy Centralnej. – Jesteśmy otwarci na wszelkie pomysły, bo przecież każdy chce się czuć komfortowo w swoim mieszkaniu. To jednak nie koniec naszej akcji meblowej. W każdy weekend września i października w gliwickim centrum w godz. 14:00-19:00 można skorzystać także z bezpłatnych porad architektów i specjalistów od wystroju wnętrz.

Więcej szczegółów dotyczących akcji można uzyskać na www.europacentralna.eu

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750

redakcja@slaskietrendy.pl