Śląskie Trendy

Miuosh, Holly Blue, Patagonia charytatywnie w Klubie 2B3

W piątek, 29 stycznia w katowickim klubie 2B3 (ul. Gliwicka 9), charytatywny koncert na rzecz Sebastiana Rota dadzą Miuosh, Holly Blue i Patagonia. Koncert rozpocznie się o godz. 20. Bilety – cegiełki kosztują 25 zł.

O ile artystów przedstawiać nie trzeba, warto powiedzieć kilka słów o prawdziwym bohaterze tego dnia, Sebastianie Rocie.

Sebastian od urodzenia choruje na najcięższy typ zaniku mięśni.  Mając 8 lat usiadł na wózku inwalidzkim, ale wciąż pamięta jak bawił się z kolegami , jeździł  na rowerze , biegał i kopał piłkę.  Największym marzeniem Sebastiana jest stanąć na własnych nogach, chodzić na spacery, żyć tak jak każdy z nas , choć tak naprawdę nie zdajemy sobie sprawę jakim darem jest dla nas możliwość samodzielnej egzystencji.

Do tegorocznej edycji koncertu która odbędzie w Styczniu 2016 udało nam się zaprosić  dużego formatu wykonawców. Z największą przyjemnością informujemy , że bez zbędnych formalności swój udział potwierdził nasz główny wykonawca MIUOSH  oraz nie mniej zaangażowany w pomoc doceniony podczas Festiwalu Opolskiego zespół Holly Blue czy w końcu my jako organizatorzy – zespół Patagonia.Zebrane podczas koncertu datki zostaną przekazane :Stowarzyszeniu Pomocy Chorym na DYSTROPHIE MUSCULORUM ,42-622 Nowe Chechło; ul. Marii Konopnickiej 4 „c”, które zajmie się wsparciem Sebastiana w najbardziej efektywny dla niego sposób.

Tagi:    

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750

redakcja@slaskietrendy.pl