Śląskie Trendy

Międzynarodowe Pokazy Pirotechniczne – konkurs z biletami

Podwójne zaproszenia na Międzynarodowe Pokazy Pirotechniczne, które odbędą się 20 sierpnia na lotnisku Katowice-Muchowiec są nagrodą w naszym kolejnym konkursie.  7000 ładunków wystrzelonych w powietrze, widowiskowe spektakle pirotechniczne, synchronizacja z muzyką, niesamowite pokazy laserowe, koncerty oraz mega akrobacje motocyklowe! To wszystko zobaczycie podczas największego w Polsce i jednego z największych w Europie widowiska pirotechnicznego.

Aby wziąć udział w losowaniu pierwszej puli biletów, należy do końca 20 lipca na adres konkursy@slaskietrendy.pl przesłać odpowiedź na pytanie: która to edycja Międzynarodowych Pokazów Pirotechnicznych.

Spektakularne widowisko przygotowywane jest przez najlepszych pirotechników w Europie. Całe piękno pokazu widz odczuje będąc w strefie widokowej z odległości ok. 150 metrów od wystrzałów. To właśnie w strefie widokowej usłyszymy muzykę idealnie dopasowaną do całego show wraz z efektami wizualizacji laserowych. Nad końcowym efektem całego wydarzenia pracuje ponad 500 osób a prace rozpoczynają się już rok wcześniej. W 2016 roku na uczestników czekają 3 potężne, zapierające dech w piersiach spektakle! Towarzyszyć im będą niesamowite pokazy akrobacji motocyklowych!

mpp

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750

redakcja@slaskietrendy.pl