Śląskie Trendy

Marcin Daniec w CH FORUM

Będziecie płakać ze śmiechu. Marcin Daniec Wam to obiecuje. Ten doskonale znany artysta, tuz polskiej sceny kabaretowej, wystąpi przed Wami 18 sierpnia (piątek) o godz. 18:00. Jego występ jest częścią  „Sierpnia z kabaretami” – wakacyjnego przeboju rozrywkowego CH FORUM.   

Na imprezę obowiązują wejściówki, które można zdobyć już od soboty poprzedzającej występ. Wystarczy tylko zrobić zakupy za co najmniej 50 zł (na jednym paragonie), zaś paragon wymienić na wejściówki w punkcie informacyjnym (liczy się kolejność zgłoszeń).

W tym roku piątkowe występy zaplanowaliśmy na Scenie FORUM. Między innymi ze względu na prowadzoną modernizację. Jednakże miejsce to zapewnia widzom większy komfort odbioru i kameralną atmosferę, sprzyjającą wybuchom śmiechu

Kto nie posiada wejściówki może śmiać się z nami w strefie telebimu (okolice kas Cinema City). Co piątek będą tam transmitowane na żywo wszystkie występy. Oczywiście po występach wszyscy będą mogli zdobyć autografy artystów.

Kabaret Marcina Dańca to program kabaretowo-muzyczny na najwyższym poziomie. Opiera się na monologach Marcina Dańca, który w różnych wcieleniach komentuje sprawy społeczne i polityczne. Marcin Daniec często też wraca do swoich najsłynniejszych monologów (np. „Pusia”, „Marcinek”).

 

Ponadto satyryk wykonuje wiele piosenek. Słynie ze znakomitego kontaktu z publicznością, w związku z czym układa program na bieżąco, dostosowując go do charakteru imprezy i poczucia humoru publiczności.

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750

redakcja@slaskietrendy.pl