Śląskie Trendy

Maraton Halloween w Cinema City

Czujesz czasami czyjąś Obecność? Wierzysz w Istnienie duchów i mocy nadprzyrodzonych? Gdy kładziesz się spać, z niepokojem rozglądasz się i myślisz: Coś za mną chodzi? Starasz się Oszukać przeznaczenie i upewniasz się: Zanim się obudzę, to wszystko zniknie!Lepiej stawić czoła swoim lękom i zmierzyć się z nimi 28 października podczas maratonu horrorów w Cinema City.

Dodatkowo możesz wybrać repertuar, który wyświetlimy na Maratonie Halloween w Twoim mieście! Dzięki specjalnej aplikacji widzowie mają wpływ na wybór 3 filmów, które wyświetlimyw tym dniu w wybranych kinach. Zatem, smartfony w dłoń i w kolejce do głosowania Następny jesteś Ty! I nie bój się, bo tego dnia w kinie #tytustraszysz!

28 października, o godz. 21:30w wybranych kinach Cinema City pod hasłem #tytustraszyszodbędzie się wyjątkowa noc horrorów –  Maraton Halloween. Repertuar zależy od decyzji widzów, bowiem to właśnie oni, za pośrednictwem dedykowanej aplikacji, będą głosować na 3 filmy, które chcą zobaczyć tego dnia w swoim kinie. Aplikacja dostępna jest na profilu Facebook Cinema City Poland i pod adresem http://konkurscinemacity.pl/halloween/. Głosowanie trwa do 14.10, a zwycięskie tytuły zostaną zaprezentowane najpóźniej w dniu21 października.

Maraton  Halloween odbędzie się 28.10., o godz. 21:30 w wybranych kinach Cinema City:

Bielsko Biała, Bytom, Częstochowa (Wolność), Gliwice, Katowice (Punkt 44), Ruda Śląska, Rybnik , Sosnowiec.

 

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750

redakcja@slaskietrendy.pl